Nunta in Constanta

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by magdala

Buna sa va fie inimioara scumpelor!
Azi sunt aglomerata pana peste cap si vreau o scurta confirmare.
Intalnirea despre care vorbiti va avea loc pe data de 23/04/2005 la Casa de Cultura la ora 13.00?
Daca este asa ma inscriu pt intalnire, sper sa nu va suparati dar voi mai veni si cu scumpa mea si poate o prietena.
Insa, daca ploua nu voi putea veni caci nu o pot lasa pe cea mica singurica acasa.
pe toate.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!



Cum sa ne suparam mai Magdala ca vei veni insotzita de puiutzul shi prietena ta.Probabil ca fiecare din noi va veni insotzita de vreo prietena sau mai shtiu eu de cine.Important e sa ne intalnim shi sa ne cunoashtem .sa speram ca nu va ploua, nu de alta daar m-am saturat de vremea asta.Vreau sa se faca odata cald.
Ancamaria ai dreptate.Nici eu nu mi-ash face un tort numai de ochii lumii, pentru ca apoi sa servesc invitatzii din altul.
Oricum eu voi intreba peste tot daca mi-l pot face fara suport, pentru ca sincer nu-mi place ideea de suport.Daca nu se va putea voi alege pana la urma ceva cat mai simplu.Mie oricum imi va trebui un tort mare pentru ca avem destul de multzi invitatzi.Cam 150-160 daca nu mai mult.Cand vb. la tel cu iubi mai adauga pe cineva pe lista...asha ca pana in septebrie cine shtie la catzi invitatzi vom ajunge .
V-am pupat

http://community.webshots.com/user/roxy79ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinitza spune:

...Vroiam sa va intreb dc stiti ceva de salonul "Infinity" care e pe langa Tomis. Vreau sa ma tund si mi-am facut programare pt maine. Am nishte experientse f neplacute in materie de tuns si de aia va intreb. Poate ma vedeti ceva de genu'.... hahahaha
Dc va hotaratsi sa mergeti la Vanimar sa o puneti pe tanti sa va arate torturile pe oglinda, si sa-mi spunetsi ce parere avetsi. Suporturi mai deosebite si la "Dobre si Fiii" in piatsa de la CET(va arata albume).
I pup you!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Catalin, ajutoor! Cum facem cu un nou capitol, il deschizi tu? DAca nu, invata-ne si pe noi ce trebuie sa facem, te rooog

Pupici,
Angelique
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Fetelor, daca vreti, oricare dintre noi poate deschide un nou capitol,caci dupa cum va dati seama Catalin este destul de ocupat. Se poate ocupa oricare dintre noi de deschiderea acestuia,dupa cum a precizat chiar el cu alta ocazie,insa de inchiderea lui se ocupa Catalin. Deci, dupa cum am spus si la pagina 10, cine se propune sa deschida cate un nou capitol la fiecare a 10-a pagina a capitolului prezent?
Daca vreti il deschid eu ca stiu cum.

Va pe toate.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by magdala

Fetelor, daca vreti, oricare dintre noi poate deschide un nou capitol,caci dupa cum va dati seama Catalin este destul de ocupat. Se poate ocupa oricare dintre noi de deschiderea acestuia,dupa cum a precizat chiar el cu alta ocazie,insa de inchiderea lui se ocupa Catalin. Deci, dupa cum am spus si la pagina 10, cine se propune sa deschida cate un nou capitol la fiecare a 10-a pagina a capitolului prezent?
Daca vreti il deschid eu ca stiu cum.

Va pe toate.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!



Pai mai Magdala daca tot shtii cum se face treaba asta, de ce nu deschizi capitolul 2?Uite te delegam pe tine ... hi hi hi,vezi ce repede pasez responsabilitatea?Oricum tu vei ramane pe aici mai mult ca noi ca doar ai nunta la anu'.
Ashteptam noul capitol,c-am fost cam vorbaretze


http://community.webshots.com/user/roxy79ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:


Bineinteles ca m-am conformat ordinului veteranei , miresica de 2005, si iata aici continuarea, la www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46746" target="_blank">Nunta in Constanta(2).
Va pe toate.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Inainte de a inchide aceasta parte am cateva precizari:
- am urmarit tot ce s-a postat insa am lasat intentionat discutia sa decurga si peste cele 10 pagini cu care s-a obisnuit lumea;
- impartirea unei discutii in parti este exclusiv folositoare moderatorilor pentru a urmari postarile efectuate, altfel mesajele pot decurge in liniste si in acelasi mod si pe 50 de pagini, de exemplu;
- urmand experienta de la "Miresele" 2005 si 2006, o sa va rog sa va alegeti o "sefa" care sa actualizeze lista de mirese constantence si cu care sa pastrez legatura in caz de ajutor reciproc; (vad ca Magdala vrea functia dar mai vad ca are contracandidate)
- in rest, tot din experienta si pentru o organizare eficienta, toate regulile de la Miresele 2005, 2006 si de aici vor fi comune, urmand sa le detaliez in privat cu "sefa" voastra dupa ce va decideti.


Multumesc pentru intelegere!

www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput