Nunta in Constanta

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Multumesc, Cornelianeli!!
Dorinitza, astept datele. Listuta e la pagina 8, poti sa o vezi acolo, si dupa ce imi dai datele tale, o actualizez

Pupici,
Angelique
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinitza spune:

Da, cred ca si pt decorarea localului trebuia vorbit cu un an inainte....uuuufffff. Unde as putea sa fac si au liber e la Stefani House la Delfinariu dar au nishte pretsuri astronomice, cel putsin pt mine: 7 milioane si 10 milioane. Depinde ce pachet iti alegi. Iar casutsele acolo de inkiriat costa 1,5 milioane.
Angelique zi-le si la fete unde ti-ai facut sandalutsele fermecate.
Pt. listutsa: 3 Septembrie, biserica sf. Mina , Rest. Tic-Tac Mamaia.
I pup You!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamaria1979 spune:

AngeliquedeS Felicitari pt sandalute, le-ai facut la un pret super bun, eu pe ale mel am dat muullttt mai mult la bucuresti, Asteptam cu nerabdare pozele.
Dorinitza daca tu nu ai mai gasit casuta pt sept inseamna ca eu pt mai chiar nu am nici o sansa sa mai gasesc, am sa ma duc si eu sambata poate am noroc si mai au una pt mine.
Fetelor ce stiti de cofetaria crizantema de pe b-dul mamaia ceva referinte?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

daca ma supar, cu toata neindemanarea mea iau o cutie de carton, o imbrac frumusel,o colorez, bla bla bla si sa vezi ce urna imi fac
eeeeeeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Da mai fetelor chiar ca trenuie mers din timp shi vb. shi de aranjamente.Eu le-am rugat deja pe fetele de la Nataly sa ma treaca pe 10 septembrie de acum 2 luni shi credeam ca-s eu prea crizata, dar se pare ca am facut bine.
E destul de interesant shi pachetul de la Stefani House dar e cam scumputz.Din cate imi amintesc eu in pretzul de 7 milioane intra casutza de bani, o arcada de tull, 2 sfesnice, un bol cu aranjamente din flori artificiale shi 6 8 pahare decorate pt. miri, nashi shi parintzi.
Eu vreau sa-mi fac singura shi casutza de bani.Am mai facut una acum vreo 4 ani la nunta varului meu shi a ieshit foarte frumushica.Am imbracat o cutie de carton in hartie creponata.
Ashtept sa vad ce marfa primesc la magazinul de care v-am spus ieri, cel din Tomis 3 shi ma hotarasc daca ornez tot eu paharele sau nu.V-am spus ca aveau lucruri deosebite acolo.Nu am mai vazut nicaieri in orash, iar pretzurile super bune.
Ce zicetzi sa ne intalnim shi noi la prezentarea de la Casa de Cultura asha cum au facut fetele din Buucreshti la targ?
Pupici, Roxi

http://community.webshots.com/user/roxy79ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Daaaaa, hai sa ne intalnim!! Cu ocazia asta ne si cunoastem. Oricum pana atunci mai avem timp sa vorbim ca sa stabilim detaliile. Ce ziceti?

Dorinitza, esti si tu pe listuta, sa vedeti la pagina 8.

Pupici,
Angelique
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

daaaaaaaa si eu vreau sa ne intalnim, numai sa fie dupa 16.30,daca este in cursul saptamanii, daca e in week-end e ok
abia astept
azi sunt fericita, am vb cu iubi la telefon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Da mai fetelor.Haidetzi sa ne cunoashtem.Oricum expozitzia e sambata shi duminica, asha ca mai mult ca sigur vom fi toate libere.Mai ramane sa vretzi shi voi sa ne intalnim.Propunetzi o ora de intalnire shi o zi.
Pupici, Roxi

http://community.webshots.com/user/roxy79ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinitza spune:

Aham, am vazut! Mercic!
Fetele, nu avetsi idee, la Cristina Mode cam cat ia pt aranjarea salonului? Sau pt inkirierea casutsei? O fi scump?
Roxy, cand ai zis ca primeshte marfa la magazinu' din Tomis III? Ca nu mai gasesc pagina unde ai scris si as vrea sa dau maine o raita pe acolo.
Mai stiti unde s-ar mai putea face aranjarea salonului(nu cu baloane) la pretsuri bune? Nu neaparat nu stiu ce firme, am auzit ca mai sunt si persoane care nu au firme si fac, kiar mai frumos decat firmele vestite. Dar cum aflam de ele?
I pup you!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinitza spune:

....si da, sa ne intalnim. Ar fi dragutz. Sa complotam intr-ale nuntii .
Pup!

Mergi la inceput