Fierbinte!!! Dr. Nayel Isreb

Fierbinte!!! Dr. Nayel Isreb | Autor: Vlad R

Link direct la acest mesaj

Buna ziua!

Sunt un viitor tatic foarte interesat daca a nascut cineva de curand cu dr. Nayel Isreb, din Bucuresti, Spitalul Universitar CF2. Sotia mea este pacienta dansului si vrem sa stim cum se poarta. Daca puteti sa ne ajutati, vom fi foarte fericiti.

Multumim!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Suntem multe care am nascut cu dr Nayel. De altfel exista si un subiect legat de dansul.
Eu am nascut acum 3 luni si am fost foarte multumita.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Uite www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43330&whichpage=1" target="_blank">aici partea a 2-a a subiectului despre dr. Nayel (e special cu si pentru pacientele domnului doctor).

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vlad R spune:

Va multumesc mult pentru ajutor.

Am venit de curand in Bucuresti (mi-am gasit un job aici) si pe Dr. Isreb tot datorita voua, Forumului "Despre Copii", l-am gasit.

Sotia mea (Catalina) va fi in luna a opta incepand cu luna aprilie si totul a decurs pana acum fara probleme. Am facut si ecografie cu ultrasunete la MedLife si totul a fost OK. Totusi, noi mereu ne facem griji ca fetita noastra (Iustina) sa fie bine. Catalina are insa o prietena care a pierdut o sarcina gemelara in luna a patra datorita listeriei si de aceea mereu suntem stresati din cauza alimentelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Vlad, inteleg ca sotia ta va fi mamica de mai, nu? Va asteptam si la noi, la Mamici de mai-iunie 2005(38) (http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45190).

Gabitza si bebe Andrei Stefan DPN 31.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Listeria se poate tine sub control. De asemenea analiza trebuie repetata periodic si atunci nu e nici o problema.
Sa manance sotia numai produse pasteurizate.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vlad R spune:

Da, sotia mea va fi mamica de mai.:) Multumim de invitatie.

Stim ca listeria poate fi tinuta sub control, dar asa ne e firea, sa ne facem mereu griji, fetita sa fie sanatoasa si fara cusur!:)

Mergi la inceput