Miresele anului 2005 (10)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:

alexia eu stau pe langa cofetaria alice si au niste torturi grozave;
te rog spune-mi si mie mai multe despre cameraman si despre fotograf ca eu nu reusesc sa ma hotarasc. poate imi zici si pe Privat
multumesc

dianiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Alexia vreau si eu un PM cu foto si cameraman.Merci...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musca tzetze spune:

kopilash, in legatura cu ora cununiei civile. "Ce nu poti cumpara cu bani, poti cumpara cu foarte multi bani" Acum depinde de cat de mult iti doresti acest lucru.
Cam asta e ideea. Poate prietena ta nu a fost destul de convingatoare, sau poate era programat "altcineva" la ora respectiva.
Ca idee, incearca sa ajungi la "zgipturoaica aia" prin cunostinte... nu doar cu plicu`.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:

fetele eu am o problema; eu tot nu stiu cum sa aleg cameraman si fotograf!!! ajutor! stiu ca exista sectiune separata dar acolo sunt numai balarii; daca puteti fetele scrieti-mi si mie pe privat in legatura cu asta.
va pup,

dianiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_turbat spune:

Dragele mele,
sunteti ATAT de harnice! INCREDIBIL! am petrecut 2:30 h numai ca sa citesc tot ce a-ti scris in ultimele 2 episoade!

Din pacate, Bibyrox, nu stie daca poate veni la intalnire. Draga mea, voi face eu fotografii si postez link-ul pe net ca sa vedeti toate.
Voi ce faceti?

Programul de la Targ este urmatorul: Vineri: 13-19
Sambata:10-19
Duminica: 10-18 (da' pe la 16 toata lumea pleaca)

Din ce am vazut, NIMENI nu a mai spus nimic de INTALNIRE.

Eu propun urmatoarele:
Sa ne intalnim sambata, pe la ora 17:30, la standul lui miha_ella (stand nr. 47, sala .....? ne spune ea!) si de acolo plecam undeva (poate pana atunci stabilim si unde!)

voi ce spuneti?

Ralucah.... sorry, n-am mai ajuns! Poate ne vedem la targ si disecam evenimentul de la Bamboo! In privinta florilor, ii dau dreptate Ralucai (are ceva experienta practica, nu vorbeste "din burta"!)

Degetzel ....hihihi, esti femeie la casa ta, deh! Felicitari, casa de piatra pe pamant, sa fiti fericiti pana la adanci batraneti!
Subscriu: splendid costum, cool pantofii!

Noutati: singura mea realizare in privinta nuntii este FOTOGRAFUL! sau, cum ii place lui sa-si spuna : POZARUL! e super haios tipul! Si profi!
Eu n-am facut nimic altceva!

Si voi care sunteti...! (sic!) asa de inaintate cu pregatirile! Eu cred ca o sa fac altceva: nu vrea vreuna sa ma ajute sa ma marit? Dupa ce isi face nunta sa o pregateasca si pe a mea! Si, daca stau bine sa ma gandesc, chiar asa, DE CE NU? [:d]

Va pup dulce! [pupic]






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_turbat spune:

FETELOR, informatie utila:

Va pot recomada cu mana pe inima cele mai bune/ proaspete/ frumoase prajituri / torturi din Bucuresti!

Cofetaria TOSCA din Dristor, chiar langa turcul cu shaorma cea vestita! Eu stau chiar acolo si de 4 ani NUMAI DE LA EI CUMPAR. Va spun, niciodata, dar niciodata nu am fost dezamagita de vreo prajitura/tort de la ei. Si am tot cumparat, slava Domnului! Cand le-am comandat torturi, le-am spus ce gust vreau sa aiba (ca eu cu prajiturile nu le am! nu stiu sa le fac, eu le mananc!) si ei mi-au recomandat/ executat exact ce mi-as fi dorit. Iar vitrinele lor sunt foarte colorate! Vezi tot felul de prajituri, care mai de care mai frumoasa! Noi, anul trecut, de Sf Valentin, Am cumparat cate o prajitura din fiecare sortiment, ca nu ne-am putut opri!

In privinta cofetariei Alice, am firma in blocul respectiv... NU M-AU CONVINS! Toate prajiturile sunt bej-crem-maro-albe si atat! In plus, NU SUNT INSIROPATE!

Cumparati din ambele cofetarii aceleasi prajituri si degustati acasa! Apoi va hotarati!

Sper ca v-am fost de folos,
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_turbat spune:

si inca ceva:
MAGAZIN DE ZORZOANE!
pentru cele care iubesc zorzoanele (gablontzuri), am gasit un magazin slipitor, la propriu si la figurat! mah, au aia acolo atatea prostioare faine, ata de colorate si trandy.... mai cool decat la MeliMelo si mai IEFTIN!
Adresa n-o stiu, dar ca si puncte de reper: zona
Lipscani; treci de Leonardo, mergand spre Unirii si in prima intersectie la dreapta ai de ales intre 2 stradutze: una urca in interiorul centrului vechi si alta merge paralel cu bulevardul, catre Hanul lui Manuc. Pe strada aia, al 2-lea sau al 3-lea magazin pe drapta.

Sigur nu plecati cu mana goala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatop spune:

Mesaj pentru toata lumea!
[reclama] va rezolva mai usor toate problemele legate de organizare, cumparaturi. Nu e o firma. E un portal cu informatii pentru evenimente speciale, unde oricine se poate inscrie si poate solicita oferte pentru tot ce are nevoie la petrecere. E valabil pentru toata tara. Firmele partenere va vor face oferte si voi veti alege ce-i mai bun pentru nunta voastra. Lansarea e in prima zi de targ - 18 martie. Trebuie sa fiti acolo!
Sa aveti cea mai frumoasa nunta din toate timpurile! E urarea mea pentru toate miresicile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna dimineata,

DIANIANA SI ANDREA C v-am trimis un mesaj privat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Pisoi turbat ne dai si noua mai multe amanunte despre fotograful tau. Daca nu poti aici poate pe PM. Merci

Mergi la inceput