Miresele anului 2005 (10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

GIOVA am luat si eu revista Sposa Bella (2005)de la Metro...
M-a





http://community.webshots.com/user/zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

SALUT MIRESUCILOR!MA BUCUR FOARTE MULT CA V-AM GASIT.MA BUCUR CA POT VORBI CU VOI DESPRE NUNTA.
EU MI-AM GASIT ROCHITA MULT VISATA,DAR A TREBUIT SA O INCHIRIEZ PT CA ERA 30.000.000.STITI CUM SUNT PRETURILE LA SALONUL GABRIELA,NU?DAR E SUPERBA.IN CAP O SA-MI PUN O DIADEMA.CHIAR MI-AM CUMPARAT UNA FOARTE DRAGUTA.A FOST 650.000,DAR A MERITAT.
EU AM NUNTA IN 28 MAI.SI SUNT FOARTE EMOTIONATA
SPER SA MA PRIMITI INTRE VOI.VA PUP!

RAMON_RAMONEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Mai fetelor am shi eu o intrebare.Am pus nishte poze dar nu shtiu cum sa fac sa imi apara link-ul catre ele dupa fiecare mesaj postat.Ma ajuta shi pe mine cineva, ca nu ma pricep deloc.Shtiu ca a mai intrebat saptamana trecuta o fata dar nu mai gasesc raspunsurile.
mersic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estera spune:

Pisi esti o dragalasa. Asa m-a simteam si eu cand m-am apucat de pregatiri. Dar acum, dupa ce e pus totul la punct, si mai ales dupa ce am mutat data nuntii cu 2 luni mai tarziu (din cauza superstitiilor altora ca nu e bine sa faci nunta in mai) acum sunt aproape indiferenta. Doar cand mai citesc mesajele de pe forum imi aduc aminte ca am si eu nunta in iulie...
Pupici la toate miresicile!

Estera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musca tzetze spune:

roxy79ro ce vrei tu sa faci este sa pui un link in semnatura... Vezi ca in stanga sunt butoanele alea albastre. Apasa pe profil personal. Ultimul camp de completat e "Semnatura", acolo dai un Ctrl+V la link. Sa nu uiti sa apesi "Trimite".
Sper ca m-am facut pe deplin inteleasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

quote:
Originally posted by RAMONELLA

SALUT MIRESUCILOR!MA BUCUR FOARTE MULT CA V-AM GASIT.MA BUCUR CA POT VORBI CU VOI DESPRE NUNTA.
EU MI-AM GASIT ROCHITA MULT VISATA,DAR A TREBUIT SA O INCHIRIEZ PT CA ERA 30.000.000.STITI CUM SUNT PRETURILE LA SALONUL GABRIELA,NU?DAR E SUPERBA.IN CAP O SA-MI PUN O DIADEMA.CHIAR MI-AM CUMPARAT UNA FOARTE DRAGUTA.A FOST 650.000,DAR A MERITAT.
EU AM NUNTA IN 28 MAI.SI SUNT FOARTE EMOTIONATA
SPER SA MA PRIMITI INTRE VOI.VA PUP!

RAMON_RAMONEL




Buna Ramona, bine ai venit printre miresici! Sigur vei gasi ajutor in tot ceea ce ai nevoie legat de nunta! Tinem legatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Buna Ramonella !! Si bine ai venit printre miresici !! Sa stii ca avem amandoua nunta in aceeasi zi (28 mai !) Tu la ce restaurant o faci ? Si cum stai cu pregatirile ? Eu inca mai astept targul de la Marriott ca sa-mi caut o rochita ...

Va pup pe toate si sa aveti o zi minunata !

http://community.webshots.com/user/roxanadobrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Musca tzetze, mersi pentru sfat.O sa incerc shi sper sa-mi reusheasca.Am pus nishte poze cu marturiile pe care vreau sa mi le fac shi vroiam sa le vedetzi shi voi .
Ramonella bine ai venit printre noi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Buna dimineata fetelor!
Offff... iarna asta nu ne mai lasa in pace?...ca m-am saturat de atata frig...
Ramonella bine ai venit printre noi... Te asteptam cu cat mai multe amanunte...



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna dimineata miresici!1

Si eu m-am saturat de iarna

Apropo de pregatiri si eu imi doresc sa treaca timpul mai repede, in fiecare zi imi trec prin cap tot felul de catastrofe care ar putea sa se intimple pina atunci - 5 iunie, ca sa nu va mai spun ca de trei nopti eu care nu prea visam, visez numai aberatii.

Help! cum vom reusi sa ne pastram calmul???? Poate stiti voi vreo solutie sa mi-o impartasiti si mie

Va pupic

roxygeo

Mergi la inceput