Miresele anului 2005 (10)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Flafi am vazut noua colectie postata pe site chiar acum.Rochita mea este ca cea de la Premier Jour , doar ca trandafirasii sunt crem .Este si pe catalogul lor de prezentare.
Sa porti cu drag rochita pe care ti-ai cumparat-o!
Voalul l-ai cumparat tot de la Christian Philippe?

Iael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupezica spune:

Buna fetelor!

Am fost si eu la targ, si am plecat f dezamagita.Oricum nu vroiam sa-mi cumpar rochita de acum, dar macar sa-mi fac o idee de unde sa mi-o fac.Am probat vre-o 3 rochite, si alea de gura mamei, nu ca m-ar fi dat pe spate.Am ramas f dezamagita de rochitele de la salon Gabriela, in catalog arata super, in realitate nu.Am probat una de vre-o 1000E si nu m-a impresionat, daca tot dau atatia bani macar sa fie super, si nu erau.Deci pe ei i-am taiat de pe lista.

In rest nimic..aglomeratie...si atat

Cred ca-mi voi face rochita undeva, cam cum vreau eu, ma gandeam sa incerc la Monica Darie sau Nanette.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_ella spune:

Pupezica, la mine stand ai venit?

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

si eu am fost la targ si sincer ma asteptam sa gasesc mult mai multe oferte dupa cat de laudat a fost!...a fost o inghesuiala cumplita si nu va spun ca am plecat de acolo cu o durere de cap ingrozitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45638" target="_blank">Partea unshpe



www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput