Cel mai frumos cadou

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adela P spune:

Julie, ce frumoasa poveste!
Si mai ales ca e nascut de ziua ta....cadoul cel mai frumos primit vreodata, cred.
Si la mine bebe are due date foarte aproape de ziua mea, insa eu sper sa vina chiar atunci (desi ar fi 4 zile mai devreme). Chiar i-am zis sotului ca eu merg pt inducere . Si BTW, si eu sunt berbeaca.

Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Draga Iulia,
Foarte emotionanta povestea nasterii lui Matei (berbecutzul)!
Sa-ti traiasca,e tare simpatic !!!

P.S. Poate ne vedem cindva in frumosul nostru orasel "Galati" !
Ei,ce zici ?
Pupici

***Alba***
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album%20principal&mid=499&cid=78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica spune:

FRUMOASA POVESTE SI FRUMOS AI POVESTITI!
CE CADOU GROZAV AI PRIMIT DE ZIUA TA JULIE!
sA FIE SANATOS SI SA-TI CREASCA MARE.
DACA VREI SA FII SIGURA CA NIMERESTI MACAR O NORA BUNA, FA CA MINE, MAI FA UN COPIL....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea spune:

Frumoasa poveste Julie si foarte frumos scrisa. Si tare haioasa poza lui Matei! Sa-ti traiasca si sa fie sanatos si norocos.

Andreea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

Adela, eu am nascut cu o saptamana mai tarziu decat socotise medicul. Si asta, cred eu, din cauza ca in ultima luna am tras niste bai... fierbinti... cam doua-trei pe zi... Ca eram mare cat un hipopotam si se stie ca hipopotamii se simt bine in apa...[:D

Iti urez nastere usoara si abia asteptam povestea ta si pozele lui BB!

Alba, ce surpriza!!! Da, cine stie, poate chiar reusim sa ne intalnim!

Rodica, de cand am venit in Jap tot astept sa-mi "sune" cel ceas... dar nimic! Pupici copilasilor - si tie, toata admiratia, ca esti o mamica mult mai curajoasa decat mine!

Andreea, multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Super relatare, Julie. Mi-a placut foarte mult. Esti o povestitoare nemaipomenita si m-ai facut sa rad si sa plang in acelasi timp.
Sa-ti traiasca comoara pe care ai adus-o pe lume si sa va bucurati de el.
Numai bine!

Sanatate maxima!

Mergi la inceput