Raza de soare

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monet spune:

ce poveste minunata - am citit-o cu zimbetul pe buze si cu lacrimi in ochi, de fericire. sa va traiasca printesa stefania, sanatoasa si frumoasa si sa va bucurati de ea!
pozele sint superfaine!

mona si lia (24.04.2004)
www.seansimon.com/february2005.htm" target="_blank">PROASPETE DE FEBRUARIE

site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

pentru o mamica curajoasa si o fetita superbaaa ! "Raza de soare" sa va aline sufletele si sa va lumineze inimile, sa fiti sanatosi si sa va bucurati de fiecare moment impreuna, cu multe bucurii, zambete si im pliniri !!!

Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"
Giulia
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37099" target="_blank">Povestea-nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Multumesc foarte frumos pentru cuvintele frumoase si ma bucur ca v-a placut povestioara mea. Sa fiti fericite alaturi de bebelusii vostri!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefania - printesa mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Felicitari - povestea Razei de Soare a ajuns pe prima pagina la www.desprecopii.com !





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Multumesc tare mult! Nici nu stiti ce surpriza frumoasa mi-ati facut!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefania - printesa mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july75 spune:

Buna, Andrea! sunt. Eu iti stiam povestea, dar citind-o acum cu lux de amanunte m-a impresionat foarte tare ca si cum as fi auzit-o prima data. Si sa stii ca ai talent la povestit! Mi-e dor de tine si abia astept sa trec si eu prin emotiile celor 9 luni. Poate da Dumnezeu odata si odata! Te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Foarte frumoasa povestea. Sa va traiasca fetita si...bafta la fratiorii ei.

Luminita
27 de saptamani cu Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

sa fiti fericiti toti trei, Stefania a venit chiar ca o raza de soare!

pe cand povestea "fratioarei"?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69639&whichpage=1" target="_blank">Va asteptam la Bazar pt Alex!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Are un an, are diabet, si are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vladwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">cel mai iubit dintre pamanteni are ... un an, 5 luni si 12 zile!!!

Mergi la inceput