O nastere usoara - galusca mea Elisa!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tyaa spune:

Eli, am citit si povestea voastra. Stefan e un scump.
Anina_n, am citit si despre nasterea Ninei tale. Apoi am observat ca esti din M. Ciuc. Foarte aproape de Toplita. Ai o fetita frumoasa.

si bebe Elisa Nicola(21 sept. 2004)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Tyaa sa-ti traiasca bobocul de trandafir!!!Si eu am nascut inainte de vreme si povestea ta mi-a amintit..... frumoasa poveste!!

Ana Maria

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tyaa spune:

Ziceam ca revin sa va povestesc cum a fost la botez. Ei bine a fost bine la restaurant. La biserica a urlat fata mea nonstop. Dar plangea ca aproape nu mai avea aer, eu topaiam cand in stanga cand in dreapta pe langa nasele ei doar doar s-o mai calma. Nici vorba. A fost tare greu pt mine. Niciodata nu a plans asa de mult. Bine ca a trecut.
De la biserica am venit acasa apoi am mers si noi la restaurant unde Elisa era tare curioasa sa vada ce e in jur. Nu a vrut sa doarma deloc drept urmare pe la ora 7 seara noi am tulit-o acasa. Era foarte obosita.Pe la 8 a si adormit bustean.
Cam asta a fost, am pus poze daca vreti sa vedeti.


si bebe Elisa Nicola(21 sept. 2004)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Tyaa, sa-ti traiasca minunea mica , sa stii ca ai o poveste a nasterii f frunoasa, iar in f multe locuri se aseamana cu a mea.. la rapiditatea nasterii, chiar si la modul cum iti spunea sa impingi (hihi, ca cica si eu impingeam gresit... nici acum nu stiu care-i "puseul" corect
Multe clipe fericite impreuna si sa fiit sanatosi si la fel de frumosi! Pupici muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulti!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput