Miresele anului 2006 (2)

Miresele anului 2006 (2) | Autor: Catalin

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34160" target="_blank">Miresele anului 2006 (1).


Sa fiti fericite!


www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Fetelor, se para ca pana la urma a trebuit sa ne trimita Catalin la partea a doua ca noi........
Va multumesc tuturor de urari, la fel si voua!
Nu am inteles prea bine daca pana la urma merita revista Mireasa sau nu pretul pe care il are. Si roxy, site-ul e super, pacat ca nu prea am avut timp sa navighez prin el, dar reusesc eu pana la urma.
tuturor.


Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Yes yes yes! capitolul 2, yes!

HAI si la cat mai multe capitole, nu-i asa?
magdala, nu stiu care-i procedura, dar parca numai adminii&moderatorii au voie sa inchida un subiect. Sau daca e acelasi subiect, avem voie sa deschidem si noi un capitol nou? Cata, cum e "legea"?
Despre revista, nu'sh ce sa zic, costa o amarata de Bravo ceva bani (cred), daramite ditamai Mireasa? Mie mi s-a parut interesanta, daca vii si tu la intalnire, o iau cu mine si te las s-o rasfoiesti (ca sa te motivez sa vii si tu )...ah, am vazut si niste modele cam in genul rochitei care-ti place tie (cea din linkul tau), si sa stii ca imediat m-am dus cu gandul la tine
Pupici si de la mine tuturor!


http://community.webshots.com/user/krelia7806

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by krelia

[red][font=Comic Sans MS]Yes yes yes! capitolul 2, yes!

magdala, nu stiu care-i procedura, dar parca numai adminii&moderatorii au voie sa inchida un subiect. Sau daca e acelasi subiect, avem voie sa deschidem si noi un capitol nou? Cata, cum e "legea"?

Asa e, doar adminii si moderatorii pot inchide un subiect, de deschis unul nou este liber pentru oricine sa o faca dar, pentru uniformitate si pentru un acces cat mai rapid la informatie, am ales sa ma ocup de deschiderea si inchiderea episoadelor.
In fond, aceasta impartire pe episoade este facuta in primul rand pentru ca moderatorii (dar si membrii DC) sa poata urmari mai usor o discutie care se intinde pe mai multe pagini.

Dar, asa cum in cazul mireselor 2005 Bibyrox s-a oferit sa se ocupe de actualizarea unei liste a viitoarelor mirese, se poate proceda la fel si pentru voi, asa ca este binevenit un ajutor de aceasta natura!

Gata, am iesit... conversatie placuta!


www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

fetelor eu am luat revista. eram super incantata ca Salonul gabriela are si aici magazin. tocmai am fugit de la birou sa-l vad (e aproape de biroul meu), dar surpriza.... inca nu e deschis, sunt in pregatiri. Asa ca o sa urmaresc si cred ca voi fi prima care il inaugureaza.
cat despre Mireasa, ce sa va zic? merita si nu prea banii. cum au spus si alte fete sunt multe adrese de site gresite. noi care avem acces la net, avem mai multe informatii decat sunt in revista. mai tare am luat-o din curiozitate.

http://community.webshots.com/user/ioananemes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

vedeti? si voi care ziceati ca ne-au luat-o inainte miresicile pe 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

pana la urma cred ca o fac pachetel si ti-o trimit la Constanta. mie sincer nu imi este deloc uitila Mireasa. ieri am stat jumate de ora pe net si am gasit de 10 ori mai multe chestii care sa imi placa, inclusiv explicatii cum sa imi fac singura pungutele de marturii

quote:
Originally posted by magdala

Fetelor, se para ca pana la urma a trebuit sa ne trimita Catalin la partea a doua ca noi........
Va multumesc tuturor de urari, la fel si voua!
Nu am inteles prea bine daca pana la urma merita revista Mireasa sau nu pretul pe care il are. Si roxy, site-ul e super, pacat ca nu prea am avut timp sa navighez prin el, dar reusesc eu pana la urma.
tuturor.


Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Cata, mersic pt lamuriri, ma gandeam eu ca asa tre' sa fie.
Incepusem si eu o mica listutza, care, o sa se faca ea mare, vei vedea...si pe care cred ca o voi continua...asa ca miresici, scrieti de zor, stabiliti data, biserica, restaurantul si papica , sa va treaca fata pe listutza (daca sunteti de acord)....ingerasii ne sunt alaturi si au grija de noi .
Gio, si la mine a invins curiozitatea, sa stii, si nu cred ca ma voi putea abtine sa n-o iau si in iunie...asta e, patima...ce sa-i faci? Intr-adevar, netul ofera si el destule informatii!
ralu, mai ai un pik rabdare, ca acu' apar si miresicile de 2007 si atunci sa ne vezi pe noi mari, rotunde si cu experienta ce-o sa ne mai dam cu sfaturi si pareri pe langa ele !!!
Va pupa fata!
PS.....sa ma treci Cata pe aici, ca pt. noi esti ca o pata de culoare...baietzel intre fetitze, vreau sa zic

http://community.webshots.com/user/krelia7806

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

bravo fetelor.atzi trecut shi voi la al doilea capitol.suntetzi putzine, dar bune.shi vorba uneia din voi.acush apar miresicile de 2007.
daca vretzi sa gasitzi lucruri interesante pe net, datzi cautare pe google cu "how to make my own wedding favors".
va pupa fata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Fetele, am scris programul de vizitare pentru targul de la Marriott la subiectul cu pricina. Asteptam ca lista cu intalniri sa se inmulteasca (eu raman la ziua de sambata pentru intalnire...daca si cand se va concretiza)
Pupuri dulci la fete miresici!


http://community.webshots.com/user/krelia7806

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

ce s-a intamplat fetelor? au navalit sefii in inspectii si nu mai aveti timp de forum?

Mergi la inceput