Mamici de Constanta (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

BB23, ce ma distrezi cum numeri nu numai saptamanile, ci si zilele de sarcina!
Asa faceam si eu.......... si taaaare mi-e dor de trairile acelea frumoase, cand il aveam pe Sebi in burtica si de cele de dupa nastere, cand Sebi era mic-mic si frumusel foc si "meserias" in ale suptului!!! ......Ca acum este ASA NAZDRAVAN!!!!!!!!!!!!!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BB23 spune:

Bine am revenit!!!!
Tocmai m-am trezit dupa un mic somnic la munca(sefa nu este aici>..).
Su cred ca as gasi eu ceva de facut acasa, in plus, ar cam trebui sa recuperez cu facultatea, cate ceva, m-as duce pe la cursuri, ca n-am mai fost....oare mai stiu unde este???

Din prenatal m0am gandit sa imi iau cam 90 de zile, restul, poate ma lipesc de vreun medical ca nu mai pot sta aici protapita in scaun si pe deasupra ma mai doare si mijlocul in partea de jos, pe la nada si doar in pat ma simt mai bine.

Acum dimineata cand pleca sotul la servici, merg a doua sau a treia oara la toaleta...daca nu vad nimic ma duc direct in pat, daca mai zaresc cate ceva, ma mai invart pe dupa el, bebicul se trezeste, iar cand ma asez in pat, stau sa vad ce face, unde este, iar eu mor de somn...as dormi dar....

Pupici de la burtici de 19,6 sapt


Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

roxanaz-nu vin acasa sa nasc,nasc aici-e gratis pt mine-si am nimerit pana acum numai persoane competente,mi-au facut si vaccinul antiD(nu au aparut anticorpii-preventiv).Nu am platit niciodata nimic,nici o floare nu primesc aici.Am fost la urgenta de cate ori mi s-a nazarit.Sper sa dau numai peste oameni competenti si in continuare.Insanatosire grabnica-tratati-va de raceala!
As vrea sa imi aduc mama aici in vara,sper sa imi aprobe viza,ca au toane si astia!
mav-de cand sunt insarcinata,ma tot gandesc unde mi-a fost capul-de ce nu am facut bb mai devreme(cu toate ca am avut motive destul de puternice la vremea respectiva,acum palesc pur si simplu)-cum am putut suporta sa stau fara bb.Nu as concepe viata de acum incolo fara copii!
Tati pleaca la specializare in Spania sapt viit si ne lasa singurei...pt vreo 3 sapt...E ziau lui cat e plecat si as vrea sa-i fac o surpriza-2 in 1 cadou- sa-i fac o vizita.Si drept urmare trebuie sa mergem sa aprovizionam camara,are de carat saracul si mai multe acum,ca noi faceam aprovizionarea saptamanal.

si pestiuc iubit de 21 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Fetelor, in sfarsit avem si noi poze pe net. Puteti sa ne vedeti la http://www.adina.as.ro
Nu vine nimeni la intalnire?
La propunerea facuta de Vic, eu raspund afirmativ pentru ca abia astept sa va cunosc.

Sa vezi ca sa prevezi, sa prevezi ca sa previi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

am Internetu stricat.
mai intru uneori dar f.f. scurt.

oribil, prividerul de internet este o firma frantuzeasca aici in Olanda. n-am vazut jegosi si nesimtiti mai mari....

va pup

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!
http://community.webshots.com/user/s_b2702

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

buna dimineata la fete!

mav, multumesc ca nu ne-ai mai lasat in semnu'intrebarii.

crix, ma bucur pentru mutarea voastra. apropos, imi place titulatura ta. .




gen, mamica doar de marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza!
of ce vreme uritaaa..ma deprima ingrozitor.
Adina, v-am vazut pozele, tare dragutzi sunteti!
Ema, eu zic ca e o alegere inteleapta sa nasti acolo
va pup, ma duc sa imi iau cafeaua...si vorbim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Sa aveti o zi buna! ....A noastra a inceput prost.
Pe langa faptul ca aseara Sebi facea balonase cu un diametru de 3cm la nasuc, din muci, acum s-a trezit cu o tuse urata. Sunt tare suparata! Iar trebuie sa ajungem la dr..... Parca ne-am abonat.........
Sa va mai spun ca ieri a mancat f prost si nici lapticul nu l-a vrut? Ba chiar, aseara a fost prima data cand a refuzat tzitzi. Sper sa-si revina pana marti, sa na putem intalni. Vad ca n-ati mai zis nimic, dar daca Sebi va fi ok, poate ne vedem cu ADINUTZA, ca oricum Andrada este de-o seama cu Sebi si de abia asteptam s-o cunoastem (ramane de stabilit unde anume)!
Ma duc sa incerc sa-mi hranesc copilasul bolnavior.....Offffff....

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

quote:
Originally posted by CRIXIA

Liris, mai treci si pe la noi???
Hai sa semnezi condica, ca numai maine nu-i poimaine!!





quote:
Originally posted by liris

am Internetu stricat.
mai intru uneori dar f.f. scurt.

oribil, prividerul de internet este o firma frantuzeasca aici in Olanda. n-am vazut jegosi si nesimtiti mai mari....

va pup

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!
http://community.webshots.com/user/s_b2702



Ahaaaa, deci esti pe aproape! Eu am aflat din baza mea de date ca pe 27, adica numai maine nu-i poaimaine! Si daca zici ca nu ai net, atunci profit de aceasta ultima zi lucratoare din saptamana, ca poate mai prinzi pe la servici vr'un net, ca sa afli ca noi, vrem sa te sarbatorim. Altfel spus Constanta o sarbatoreste pe Liris!
Simona



Racushoarele Cristina& Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Narcisa, cand il sarbatorim pe Patrick!


Racushoarele Cristina& Alexia

Mergi la inceput