Dr. Tutunaru ( 4 )

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Uki, multzam!!!!
pentru tine!!!!

Nicoleta si bebelusa +33

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelas76 spune:

Merci Rucsi, la fel iti doresc!!

Uki,vad ca esti iar activa! ( fara numar zici tu ?? [:-))) )

NICO!...iar?!

vad ca nu stie nimeni de ecograf!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:

Buna fete!

Pai...ce mai faceti? Sunteti la muntic?

Alina - poate stii tu ceva de doctor, eu as vrea macar sa stiu daca a deschis in sfarsit cabinetul...a fost careva pe acolo? Cum e si ce se poate face (la investigatii ma refer), hai Alinuca, stiu ca stii!!!

Mireluca - taaare ma bucur ca n-ai plecat, dar acum ar mai fi o problema...CRISTINA nu vrea sa mai scrie cu noi. Ajuta-ma sa o aduc inapoi, stiu ca a fost la doctor...dar nu stiu de ce
Si probabil cand intru eu pe net, iese ea, sau invers(ca acum) ea a iesit...
Cris - daca citesti, sa stii ca mie mi-e tare dor de tine si vrau sa vii inapoi

Bine, oricum poate ca voi vorbiti...asa ca renunt sa mai insist, stim ca nu se poate cu forta...


Hai poate cand se face cald, ne intalnim si noi undeva...ce ziceti?
Eu abia astept caldura!

Va pup si weekend placut!

Gabriela si Mariuca


Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Uki, imi pare rau ca te dezamagesc, dar habar n-am... am sunat si eu sa-mi fac programare la cabinet ieri, dar asistenta mi-a zis sa sun luni sau marti pt. ca nu stie exact cand vine dr.... deci... nu stiu nimic din pacate. O sa sun luni sa vad daca s-a intors si sa-mi fac o programare.
Week-end placut fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

hai ma uki ca nu-s asa abracadabra... io is pe net mai tot timpul... pe ym cel putin, iar daca nu-s prin bucatarie...vad cand primesc un mesaj...

la doctor am fost cu andrei... ca tusea nasol de tot... si eu sunt la fel de bolnava, si cam greu sa rezist... oscilo+ceai+lamaie... sper sa-mi treaca tusea asta nenorocita, ca nu mai pot...

si n-am disparut de pe forum, citesc inca... si uite ca mai si scriu... da' recunosc ca-mi propusesem s-o las mai moale...

Cristina si Andrei-Razvan
http://www.andreirazvan.home.ro
http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


CRISTINA!!!

Weekend placut...vedeti ce fain e afara?

Gabriela si Mariuca


Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Fetele, pupicei!
Eu in momentul de fata am o mare dilema pe care nu pot s-o expun pe larg aici pe forum dar am nevoie de mamicile care au nascut deja cu dr. T. sa-mi dea si mie un sfat, sa ma lumineze ca simt ca o iau razna. Pe scurt ma intereseaza cat si cui au dat pentru o nastere normala cu medicul nostru. Astept sa ma luminati si pe mine pe PM cand aveti voi vreme. Ma intereseaza pe langa capitolul bani absolut orice alt amanunt pe care voi il gasiti important, ca sa stiu ce ma asteapta.
Inca o data pupici la voi si la bebici si mii de multumiri pentru cine imi scrie si mie PM.

Andreea 30 sapt.
Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


No, Andreea, eu ti-am raspuns, dar eu sunt mai veche stii...asa ca sa nu te superi daca acum tarifele s-au schimbat...
Eu, la vremea respectiva l-am intrebat pe doctor pe sleau...asa sunt eu...decat sa ma fac de ras!

Hai, ca va pup

Gabriela si Mariuca

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giliutza spune:

Buna fetelor! Stie cineva daca doctorul nostru s-a intors in tara? N-am indraznit sa-l sun pe mobil, ca poate crede omul ca e ceva urgent si raspunde pe roaming, il bag la cheltuieli nejustificate!!!

Multumesc mult!

Giliutza:) si Adinuta:)
Dr. Tutunaru - Elias

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

auzisem un zvon cum ca pe miercuri soseste... dar oricum, inca nu are echo la cabinet.

Cristina si Andrei-Razvan
http://www.andreirazvan.home.ro
http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput