bebelusi de iunie 2003 hai sa facem cunostinta :o)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Da...o sa am si eu un bb de iunie...cica pe 8 iunie..asa zice doamna doctor.Ca sa vezi ca asta e ziua in care l-am cunoscut pe sotul meu!Cris...noi doua o sa fim impreuna pana la final.Sper sa ne intalnim pe 17 ian la Bucuresti.vezi nu uita ca tie ti-am facut rezervarea la ora 12.in rest sa dea Dumnezeu la toata lumea sanatate!
Si bebici cuminti!

KORINA

CRACIUN FERICIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alda spune:

Buna!
Si eu ar trebui sa nasc pe 1 iunie, dar imi e asa de teama si sa ma gandesc!

Va pup!
Sarbatori fericite!

[/quote]

alda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oLo spune:

oh oh oh!

Am fost ieri la control si i-am auzit inimioara batand... ce haiosi sunt calutii aia care alearga si alearga si tot alearga!!! Si acum imi suna in urechi.

Pupicei,
Mihaela si bebic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana spune:

Si eu trebuie sa nasc in iunie 2003. Cam in jur de 25 iunie.

Bebe al meu a fost cam naravs astazi, chiar de ziua mea. De dimineata m-am trezit cu greturi, iar cind am ajuns la baie si am simtit mirosul de sapun, nu va mai povestesc ce senzatii tari am avut. Ei si tocmai astazi, ma si mir ce i-a venit deoarece nu am avut foarte multe greturi pina acum (sint in saptamina a 14-a). In consecinta nu prea am mincat pina acum seara.

Am sarbatorit la servici cu colegii si de la mirosul de palinca am avut iar greturi, dar nu conteaza, sa fie bebeul sanatos, si sa vina la noi deoarece il asteptam cu drag.

Le urez mamicilor din iunie 2003 sa fie sanatoase si sa aiba o sarcina usoara.

Apropo, mai incapeti in hainele de pina acum? Eu una am luat la purtat un costum pe care l-am purtat acum 3 ani cind eram mai grasa cu 14 Kg. E drept ca imi e cam larg, dar e asa de bine sa nu te stringa pantalonii.


Sarbatori fericite!

Romana

Mergi la inceput