Aripi de inger... deschise spre cer!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

frumos...
ce poate trai un om...o femeie..un barbat...un cuplu...dar pana la urma...eu stiu k Dumnezeu nu doarme.
sa va bucurati de Andrada si sa va ofere clipe de liniste si bucurie.

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Herra, multumesc pentru cuvintele frumoase!
N-am vrut sa te fac sa plangi...
Dar, recunosc ca de cate ori citesc povestea lui Ines, tot de atatea ori, o lacrima apare pe obraz...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

Draga Doris... pur si simplu am plans de bucurie si emotie. Sa va traiasca minunea si sa va aduca numai bucurii.
Din tot sufletul va doresc sanatate si credinta.
si un respect deosebit pentru tine.


Andreea, Doru si Nathalie(29.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37497" target="_blank">Povestea zanei www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36133&whichpage=2" target="_blank"> Cererea in casatorie si povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Doris, sa va traiasca printesa, LA MULTI ANI cu intarziere, sa fie sanatoasa si sa va bucure in continuare.
F. emotionanta povestea, sunt la servici si mi-am ascuns sa nu pling in hohote, dar meritati si un al 2-lea bebe pt ca ai luptat atata.
Numai bine

Denisa
11+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Andreea si Doru, si voi aveti o poveste frumoasa, cu happy end...Nathalie, sa va traiasca si sa va aduca multa fericire!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Denisa, te admir pentru curajul de a avea al doilea copil...
Ines a implinit 3 ani, dar inca nu pot uita prin ce am trecut...
Nu mai am curaj...
Sarcina usoara...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Doris cum simti tu, eu simt ca cu 2 kids, oricat de greu mi-ar fi m-as simti impacat ca lui bebe care il port acuma i-am facut un frate sau o sora si nu va fi singur, ma refer ca familie, stiu ca prieteni isi va face, acuma sper sa fim sanatosi si sa ne mai ajute odata Doamne Doamne ca am pierdut si eui nainte o sarcina, dar cu incredere si credintza totul va fi bine!
Aveti grija de voi!


Denisa
11+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kity2004 spune:

Doris sa va traiasvca fetita si sa va bucurati de ea !
La Multi Ani ! Ines - Andrada

Oana si Iza-Maria DN 19 iulie 2004
http://community.webshots.com/user/oanavilcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Superba povestea ta...mi-au dat lacrimile!

Sa nu depunem armele si vom reusi!
Cafeluta draguta

12+
Simburica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Doris, ti am citit povestea si mi a facut o placere imensa faptul ca ai aut rija de o fetitza orfana...saiti traiasca Ines, sa te bucuri de ea , si recunosc ca mesajul catre fetitza ta, de ziua ei de nasterem-a facut sa plang...sunt sigura ca si la ora actuala, desi o iubesti pe Ines ca pe lumina ochilor tai, te mai gandesti din candin cand la acea fetitza cu ochii negri pe care o cheama Andrada...ce mai stii de ea? ai tinut legatura cu arintii aoptivi, e bine? Esti de admirat ca ai avut puterea sa treci peste momentul in care nu ai mai putut sa o vizitezi si sa o iei acasa in fiecare vineri..u as fi innebunit...si stiu ce spun...
bravo tie si sa te bucuri de viata alatui de ai tai

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput