Nasterea in Constanta - D-rii Lutescu - Preturi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Repet, ca sa nu creada fetele ca le trimit la bau-bau!!!! Belcin este ginecolog, nu obstetrician la Medgidia! Are intr-adevar cabinetul in aripa cu maternitatea, dar din cate am inteles, din lipsa de spatiu in aripa cu gineco.
Intr-adevar, pentru faza cu nedepistarea sarcinii si administrarea unui tratament care te-a facut sa recurgi la un avort, eu o bateam cu mana mea! Jur! Te felicit ca te-ai abtinut!

Dana si bb Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BB23 spune:

Buna ziua la toata lumea!!!!
Cat de mult ma bucur ca va rapiti din timp sa scrieti si aici cateva randuri...
Asta cam asa este...mie D-na Lutescu imi spune de fiecare data ce vede la eco, daca nu este bine, daca este bine....daca o mai intreb eu....Din acelasi motiv as prefera sa o intreb din vreme, sa stiu la ce ma pot astepta....sau daca ma indruma spre cineva...bine asta nu cred ..sau nu sstiu daca sa o intreb....Oricum ma voi interesa...
Deci..acum ar trebui cam 250-300 euro?sau ma rog..in iulie cand ar trebui sa nasc...


Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

BB23, eu nu am auzit deloc lucruri bune despre doctorita Lutescu. Nasa mea a avut o experienta urata la nastere, iar o verisoara a patit-o si mai rau decat nasa totul sfarsindu-se foarte tragic pentru ea.
Nu vreau sa te sperii dar cel mai bine ar fi sa mai mergi in paralel si la alt doctor( ex. Rusa sau Dantes) care daca vorbesti cu ei poti sa-i scoli si din pat la ora 2 noapte ca vin sa te asiste la nastere.

Te pup si ai grija de tine si de bebe

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BB23 spune:

Dana..
Si nasa mea a avut experiente negative cu ea..
Oricum, pana acum a mers bine..de acum sa vedem...
Fiecare doctor are -uri si +uri....
Astept si alte informatii
Pupici de la burtica de 19,5 sapt

Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Fetelor, nu prea am timp pentru ca "micul monstrisor" nu-mi lasa timp nici cat sa respir, dar promit ca in curand am sa va povestesc pe larg si povestea nasterii lui bb Matei la Medgidia, pentru ca sincer, se merita! Daca mami si tati nu se hotarau sa-l duca acolo, el avea mari sanse ca azi sa nu existe!

Dana si bb Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

A trecut ceva timp de cand nu a mai scris nimeni la acest subiect. Ma intereseaza si pe mine preturile actuale...dc le stiti...si procedura...Multumesc anticipat


Madalina 27+
cuburtika aferenta,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Chiar nu stie nimeni???

Madalina 28+

poze recente,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

Buna! Cam tarziu, dar am vazut postarile la cest subiect si ma gandesc sa-ti raspund.
Chiar daca sunt din Mangalia voi veni sa nasc pentru a doua oara la Cta, cu dr.Dantes Florian de care sunt foarte multumita.
Si prima oara am vorbit din timp despre asistare si a fost de acord sa vina de acasa, oricand, in schimbul unei sume de bani, caci il chem sa presteze in timpul lui liber, nu?
Prima data am nascut la miezul noptii, am fost foarte multumita si m-am refacut foarte bine. Cezariana am auzit ca e 300 euro si nasterea normala e cca 150-200 de euro. Cel mai bine e sa intrebi dr la care mergi, sa nu apara surprize.
Dar de ce nu te alaturi celor de la "mamici de ian_febr2007?


Bulifrici (Luca Matei - 05 nov 2004)
ylilimic 26+ cu
CARTI de psihologia copilului / liste utile pentru tinere mamcici

Mergi la inceput