Miresele anului 2005 (8)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

foarte frumoasa shi rochitza ta.e superba,shi tare finutza.

quote:
Originally posted by AngeliquedeS

Mie imi place rochita asta: http://community.webshots.com/photo/276216472/276218549oiMMHd
Roxy, nu ma treci si pe mine, te rog pe lista miresicilor din 2005? Adica: Kristina Deppner - nunta pe 30 iulie 2005, restaunat Nord, Constanta. Saru' mana si pupici la toate

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Rochita mea a fost exact as acum va place si voua, cea de la Christian Philippe, numai ca a avut un alt corset, o puteti vedea in link:

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

angelique..superba rochitza..
mai fetelor..voi vedeti ca noi avem cam aceleasi gusturi? cred ca vom da tonul modei in materie de rochii de mireasa anul acesta

E nevoie de mult curaj sa indraznesti sa fii tu insuti.
DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

zozela...superbe pozele..iar pantofii si buchetul tau sunt SUBERBE!!!
pantofii i-ai gasit deja? mie mi-a spus o prietena ca genul de balerini pe care ii vreau eu pentru nunta se gasesc la zara, in bucuresthi...acum deja numar zilele pana pe 18 martie...

E nevoie de mult curaj sa indraznesti sa fii tu insuti.
DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Deea...ti-am zis...la fel ca tine...mai am un pic si ma tacanesc de nerabdare...Nu stiu ce o sa facem pana pe 18,dar lasa ca si cand o-m incepe sa ne desfasurammmm[bis...cine o sa ne mai opreasca oare...??????

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

zozela eu am vazut la tine o rochie care mi-a taiat respiratia!! o vreause numeste knrkevs05k513l, ce frumoasa ee la pag. 3> Eu caut o rochita fara corest si dintr-o singura bucata! E asa cum imi doresc eu

So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by AngeliquedeS

Mie imi place rochita asta: http://community.webshots.com/photo/276216472/276218549oiMMHd
Roxy, nu ma treci si pe mine, te rog pe lista miresicilor din 2005? Adica: Kristina Deppner - nunta pe 30 iulie 2005, restaunat Nord, Constanta. Saru' mana si pupici la toate

Angelique



Esti deja pe listuta Angelique!!!

Fetelor ma bucur ca v-a placut rochia! Nu am vazut-o in realitate dar sunt convinsa ca este asa cum arata in poza... Gata. E prima rochie pe care am vazut-o, care mi-a placut si asta ramane! Eu nu am fost si nu sunt asa innebunita sa caut modele pe net sau sa-mi cumpar reviste... Cred ca daca eram asa pana acum ma suceam de 10 ori... si intr-un fel ma bucur. Primul impuls... prima impresie la mine conteaza cel mai mult!




Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Zozela unde pot fi gasite modelele postate de tine?Sunt foarte frumoase .Si pantofiorii sunt superbi.
Cea care i-a placut Blancai este superba .
Si rochita aleasa de Bybyrox imi place .E eleganta.
Pupici,
Iael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Chiar acum m-am vazut pe lista, multumesc mult de tot. Ai dreptate, si mie mi se intampla la fel cu rochitele, prima impresie conteaza. Asta nu ma opreste sa caut modele pe net sau in reviste dar sunt convinsa ca atunci cand voi merge efectiv sa imi cumpar mi se va pune pata pe una si voi spune ca ASTA E!!! Dar oricum va fi in genul celei pe care v-am trimis-o. Si va trebui sa fie neaparat sustinuta pe umeri pentru ca un corset fara bretele, ceva, nu prea va avea pe ce sa stea! Va pupic pe toate

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Flafi,nu mai plngeeee...Ia modelul si da fuga la croitoreasa.......

zozela

Mergi la inceput