Pantelimon ?

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

fetelor in comuna pantelimon mai sta cineva? tocmai am cumparat o casuta si vroiam sa gasesc si eu pe aici un vecin/vecina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

bine v-am gasit fetelor. eu locuiesc in Pantelimon de cand m-am nascut. stau aproape de capatul lui 14 dar sper sa ma mut de la parinti in weekend-ul acesta. dar nu va las singure.. ma mut doar 2 statii mai spre centru, la Morarilor.
oliviav esti din Moreni? sotul meu este de acolo.
cine stie, poate va cunoasteti, cu toate ca el a plecat de vreo 8 ani de acolo.

o zi minunata,
Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

OFF, FETELOR chiar nu mai nimeni din Pantelimon pe forum?

o zi minunata,
Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:

Buna ziua mai pantelimonistelor!
Ce mai faceti?
Marinar sa nu spui ca stai in blocul cu parculetzul si fintina lu'Ontanu in fata? Uite, am uitat sa mai intru pe aici, nici nu va mai gaseam! Hai pa fetelor, mai vorbim (sper ca nu din an in pasti ca acum )


rasfatzata de Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

danielutza nu stau la lalele ci pe Aleea hobita, de la balcon vad antrefrigul si "casete radio"- asa ii zice sotul ca eu nu stiu nici ce a fost si nici ce este acum, e un bloc cu o singura scara. mai exact in spatele blocului 302 si langa 67, ca eu stau in 303. trebuie sa stii.

Marina 27+

burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:


Marinar in blocul 67 statea invatatoarea mea si in gradinita aia de linga aushwitz (asa ii ziceam cind eram mica din cauza fumului negru) af fost si eu...La casete acolo (asa stiu si eu fabrica aia) am fost odata cu corul de la scoala "pentru distractia muncitorilor patriei". La scoala am fost la 51...tu? Sau n-ai stat in cartier de pe vremea aia? Am fost de curind pe acolo "prin spate" cind am reparat nu stiu ce la masina (eu eram asistentul). Tu ai garaj d'ala ca am vazut pe acolo destule? La ce etaj stai? Eu la 14...
mai vorbim

rasfatzata de Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

dana eu stau aici din iulie 2004 cand m-am casatorit. poate-l stii pe sotul meu, depinde de varsta, el are 29. nu avem garaj, tinem masina in spatele blocului ca in fata sunt ocupate toate. eu stau la et. 9, da asta are 10 toate.

Marina 27+

burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:

Marinar si eu 29... clasa B din sc 51, pina in '92.... In alta ordine de idei ziceam de etaj ca de la mine se vede tot bucurestiul nu stiu daca vad chiar blocul tau... Pai pe unde ai stat inainte?


rasfatzata de Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

dana o sa-l intreb, ca nu stiu exact la ce generala a mers. eu nu am stat in buc inainte

Marina 27+

burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:

Imi place ca noi doua am adus subiectul din pagina 5 sau 6 pe prima.... Uitasem sa-ti spun felicitari pentru burtica! Eu inca sunt in asteptare (ar fi cazul sa cam termin asteptarea, nu?)Te-am vazut in poze!
Papa Marina! Noapte buna! Mai vorbim si miine, ok?

rasfatzata de Bucuresti

Mergi la inceput