Pantelimon ?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by FELIS

quote:
Originally posted by Mia.

Nu sta nimeni la Pantelimon 99 bl 402 A?

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze



Ce adresa exacta...... Vrei sa afli cine sta acolo??????

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=4" target="_blank">Ce mai face Mihai!...




MIA... sa nu te superi... glumeam...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=4" target="_blank">Ce mai face Mihai!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Eu am stat acolo pina acum 6 luni si vroiam sa stiu ce-mi mai fac fostii vecini!

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by Mia.

Eu am stat acolo pina acum 6 luni si vroiam sa stiu ce-mi mai fac fostii vecini!

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze



Chiar nu stiu nici ca zona unde e blocul... Poate totusi citeste si vreo vecina de a ta sa iti mai de vesti!... Bafta!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=4" target="_blank">Ce mai face Mihai!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mieke spune:

Buna ziua fetelor,eu nu stau pe Pantelimon ci pe Vergului,blocul de linga unitatea de pompieri exact linga parc.Noi vom veni la vara in tara asa ca poate ne intilnim prin parc la Morarilor.Felis am inteles ca baietelul tau are probleme cu constipatia.Si fiica mea a avut probleme cind era mica,acum are mai rar si nu de mai multe ori pe zi ci doar o data.Daca vrei iti pot aduce niste supozitoare cu glicerina sa folosesti din cind in cind.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

E aproximativ vis-a vis de Ferfelis,cu fata la soseaua Pantelimon.

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

fostul ferfelis mia, acum s-a deschis alt supermarket, "albinuta", eu locuiesc langa Biserica Capra si cred ca stiu blocul.

voi ce faceti de 1 iunie cu copilashii? se organizeaza un spectacol in parcul obor, nu veniti?

http://community.webshots.com/user/lilib72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by mieke

Buna ziua fetelor,eu nu stau pe Pantelimon ci pe Vergului,blocul de linga unitatea de pompieri exact linga parc.Noi vom veni la vara in tara asa ca poate ne intilnim prin parc la Morarilor.Felis am inteles ca baietelul tau are probleme cu constipatia.Si fiica mea a avut probleme cind era mica,acum are mai rar si nu de mai multe ori pe zi ci doar o data.Daca vrei iti pot aduce niste supozitoare cu glicerina sa folosesti din cind in cind.



Multumesc mult. Folosesc supozitoare cu glicerina si ii dau zilnic sirop pt constipatie. Dupa vreo 3 zile de sirop, a inceput sa faca kk mai moale, chiar daca e tot cu supozitor (ca tipa saracutul de el cand facea kk)
Am mai completat la "ce mai face Mihai"

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=5" target="_blank">Ce mai face Mihai!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns botic spune:

Draga LILIB72, eu stau linga Biserica Capra, in bloc cu vulcanizarea.Sper sa ne intilnim.DANA SI ALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Pe unde sunteti?


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=5" target="_blank">Ce mai face Mihai!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinutza_ale spune:

si eu stau in pantelimon,vis a vis de fiat .......wow.....cate "pantelimonoscorpiute":D

Mergi la inceput