Poftiiiiiiiiiiiiim !!!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Felicitari tata lu' Toma si mult,mult succes! (vei avea nevoie!)

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

Mirela, n-ar fi fost mai fair sa ma fi intrebat cineva :
- Te bagi mosule ?
Sau macar sa fi fost instiintat :
- Noi DC am hotarat sa te numim ...


vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Vlad,
daca tu nu vrei sa fi numit moderator, nu vad cum poate cineva sa te oblige... si mie mi se pare absolut NORMAL si FIRESC ca atunci cand e cineva propus ca moderator, sa fie intrebat mai intai...

Numai bine,
Katink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ok - imi cer scuze. A fost un gest spontan.
Tata lui Toma - iti accept retinerea.
consideram acest subiect inchis.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

Multumesc

vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Mai, mai, mai, Vladut, deci nu te-ai lasat! Si Cioran a refuzat niscai premii... de ce sa accepti tu niste butoane-n plus, nu?



Nora, mamica lui Andrei-Mihai(20aprilie 1999) si a lui Victor-Alexandru(12 iulie 2001)
poze si poze noi din decembrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

e loc si de propuneri daca tata lu toma a refuzat??

------------------------
poze cu Bandit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

eu am o propunere "indecenta":
Avind in vedere faptul ca 2-3 moderatori au lasat locul vacant,banuiesc ca este nevoie de improspatarea fortelor.De ce sa nu propunem citeva nume,dupa care le dam noi ,popolu,o saptamina de proba.Si niscai stelute acoloo,ca vaz ca e mare tevatura,sa zicem...portocalii.Ii vedem la treaba,daca multumesc popolu,votam,si iaca obtine forumul forte noi in rindul moderatorilor(ca o paranteza,nu as vrea sa fie interpretat mesajul meu ca o critica la adresa actualilor moderatori,cu cei cu care m-am "ciondanit" am apucat sa ma si pup asa ca..no hard feelings)
P.S-parca tot un baiat ar fi potrivit,daca tata lu Toma nu vrea...atunci altul..io vreau mai mult baieti moderatori!

Elena si Amelie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Da, Rayuela, da ca sa fie reprezentativa proba propun sa ne clonam si sa deschidem niste subiecte jen "america-incotro" "PM pe DC - prieten sau dusman" respectiv "Simfonia a 5a - precursoarea manelelor". In acelasi timp alte clone vor incepe sa blagosloveasca noii moderatori. Pentru veridicitate, niste membri vechi pe care ii tragem la sorti vor anunta ca se retrag si isi vor inchide conturile (temporar, evident).
Sa facem asha, un regulament de concurs,ney?


Don't get mad, get even!
Jazz mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

quote:
Originally posted by annie_xtreme

Da, Rayuela, da ca sa fie reprezentativa proba propun sa ne clonam si sa deschidem niste subiecte jen "america-incotro" "PM pe DC - prieten sau dusman" respectiv "Simfonia a 5a - precursoarea manelelor". In acelasi timp alte clone vor incepe sa blagosloveasca noii moderatori. Pentru veridicitate, niste membri vechi pe care ii tragem la sorti vor anunta ca se retrag si isi vor inchide conturile (temporar, evident).
Sa facem asha, un regulament de concurs,ney?


Don't get mad, get even!
Jazz mic





Mi-a placut mult ideea de clona,hehehe!!!

Elena si Amelie

Mergi la inceput