Rochia de mireasa (5)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

floricika o sa iti gasesti cea mai frumoasa rochita, cea pe care ti-o doresti tu! La targul de la Mariott vor fi lansate noile colectii, care sunt mult diferite de cele vechi. Rochita mea este din noua colectie care va fi lansata in curand.
Te pupic!

http://community.webshots.com/user/flafi1

"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

La multi ani, fetelor! Bafta la shopping pt rochita si alte accesorii...obligatorii...iata ca vorbesc in rime!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Dragelor, as vrea sa va spun si eu cateva lucruri despre rochii. Eu am inceput sa ma gandesc la cum sa arate rochia mea cam acum vreo doi ani cand s-a maritat cea mai buna prietena a mea. Mergand si tot cautand pentru ea, mi s-au aprins si mie beculetele si am inceput sa caut zeci de modele pe internet, le-am salvat, le-am admirat, ma uitam prin magazine, le atingeam dar niciodata nu am probat. Intr-un final imi facusem o idee despre cum vroiam sa arate dar cand am mers si am inceput sa probez .... surpriza, acel model nu mi se potrivea, nici ca tipar, si nici ca material nu mi-a placut cum cadea si cum ma simteam. Am incercat multe alte combinatii si mi-am ales un model/material la care nu ma gandisem niciodata, dar cum am pus-o pe mine, am simtit ca aceea este, ma simteam impecabil!!! Si pentru voal aceeasi problema, nu vroiam nici in ruptul capului din acela clasic, as fi vrut din ceva mai moale, dar la fel cand am probat impreuna cu rochia m-am convins ca tot cel clasic mi se potrivea. Asa ca mare atentie fetelor, mai ales pentru cine vrea sa isi faca la croitoreasa, mergeti si probati inainte in alte magazine (targul de la Marriott este o mare oportunitate), modele similare pentru ca probabil nu-l veti gasi pe cel dorit si asa o sa va fie mai usor sa va dati seama ce vi se potriveste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44204" target="_blank">Rochia de mireasa (6).




www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput