apel nou pentru adina

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

quote:
Originally posted by Freia

am gsit si patutz pt bebel, dar am avea nevoie de cineva sa ne ajute cu transportul. Patutul este in Sect 3, Poarta Faur 4 si trebuie sa ajunga in Sect 5.

Ne ajuta cineva?

Freia si Alexa



E demontabil? Intra intr-un autoturism?

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serenity spune:

Pot dona si eu ceva hainute ( marimi ceva mai mari , pe care le poate folosi un pic mai tarziu ) si banuti , insa numai dupa ce ia Peter banii pe 25 feb.. Transmite-i lui Adina multe incurajari si admiratie pentru demnitatea de a pastra bebelul si de a nu-i curma viata , chiar daca pentru moment viata este atat de grea !

Mic album


Alexandra , mamica lui Mihaita

************************

Trebuie sa traim si sa cream. Sa traim pina la lacrimi ( A.Camus )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Unde locuieste Adina? In sectorul 5, am inteles, dar ce strada?

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

detaliile despre adresa vi le dau pe PM. multumesc pt intelegere.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

am fost azi la Adina cu Carmen (pegasis) sa lasam patutzul, un sac de dormit, pudra pt bebe, asternuturi de pat pt bebe, pampersi, biberoane si jucarii.

Adina in acest moment numai are nevoie de hainutze. Daca vreti sa mai trimiteti va roaaga frumos sa ii trimiteti de la 6 luni in sus. Ar mai avea nevoie de:
-termometru digital
-lapte praf pt bebe (BEBELAC)
-pampersi

si pt ea, cine are posibilitatea de mancare. S-a jenat sa-mi spuna care are nevoie de mancare pt ea, mama ei zicea ca e suficient ce au primit, dar a recunsocut si ea ca astea ar cam fi necesitatile.

Cristian e un bebe superb, saptamana viitoare face 1 luna si 3 saptamani, e un fomist si jumatate, are ocihisori superi, un par fin moale, niste manutze dulci ...

Va mulumeste tuturor pt ajutor si va multumesc si eu.



Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Am facut rost si de un cintar. Parca Adina spunea ceva ca n-are cum sa-l cintareasca pe bebe...

Duminica il iau.

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Freia, ti-am trimis PM, da-mi si mie te rog adresa Adinei.

Multumesc,
Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzelu spune:

Dragii mei,

Vad ca de 2 saptamani nu s-a mai trimis mesaj pt acest subiect. Spuneti-mi daca e ceva de facut.

Cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

ancutzel in ce sens ce e de facut?

madalina as avea o punga mare de lapte praf bebelac pt Cristian al Adinei. Ma ajuti sa-l il dau . Uite zambesc si frumos vezi?

sarumana'

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Freia, mea culpa, nu am avut timp sa ajung si de sunat cum ajung mai mult dupa 9 seara acasa tot uit...Zi-mi cum ajunge laptele la mine si sigur ajung la Adina. Colegul meu care statea langa tine s-a transferat la alta firma si nu e nici in tara acum. Ma gandesc la alta varianta daca nu ai tu cum sa-l trimiti la mine, ok? Si te sun...si daca nu te sun da-mi un beep maine/poimaine te rog.

Madalina

Mergi la inceput