Miresele anului 2005 (7)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Bibyrox, si eu te-am votat Super original !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

ei Miezure de ce nu m-ai tras de manecuta sa imi spui, "uite dom'le eu sunt Miezure...?" data viitoare daca ma mai aude cineva vorbind despre forum si nick-ul meu va rog sa ma atentionati .
De buchetul asta de mireasa ce ziceti?
http://reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment/content/show_article.php3?article_id=2457&page_nr=2

Pupicei cu sclipici de la
Pisica Miau
pe nume

Pisu_Miau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamunti spune:

Bibyrox te-am votat si eu.Esti o adevarata poeta!Frumos,frumos...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Felicitari bibyrox. Mi-a placut fff mult declaratia ta.
Si eu te-am votat.


Gio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Va multumesc mult de tot fetelor!!!!

Cum ramane cu intalnirea noastra??? Ca acusica vine martie si noi n-am stabilit nimic!
Pisu_miau dragutz buchetul dar eu tot la modelul clasic raman... nu stiu de ce dar nu prea ma atrag modelele astea care atarna.
Fetelor eu sunt linistita in legatura cu pregatirile deoarece ne-au mai ramas doar invitatiile (care vor fi originale!va promit eu!), imbracamintea si verighetele. Sincer nu stiu ce m-as fi facut daca nu apelam la agentie! probabil acum nici nu mai eram pe lista... nu eram aici cu voi!
VA IUBESC pe toate si abia astept sa va intalnesc!




Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Buna fetelor,

eu sunt din Cluj si voi avea nunta pe 9 iulie, la Casa Universitarilor. Va rog sa imi indicati si mie vreo firma care se ocupa de organizarea nuntilor (decor, sonorizare, foto etc) si care stiti voi ca ofera servicii de calitate si (daca se poate) la preturi acceptabile.

Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

mare dilema, fetele...eu m-am indragostit de un buchet de..cale...dar toata lumea imi spune ca NU, NU SUNT BUNE...ca se folosesc doar la inmormantari...eu una nu sunt deloc o persoana superstitioasa, dar parca te apuca toate cele cand auzi "n" persoane spunand acelasi lucru..ce parere aveti?

E nevoie de mult curaj sa indraznesti sa fii tu insuti.
DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:


Buna dimineata tuturor!Ma numesc Ioana si as vrea sa ma inscriu si eu pe lista urmatoarelor mirese ale anului 2005. Pe 23 iulie! Sper ca va fi cea mai frumoasa zi din viata mea...asa cum am visat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Bun venit noilor miresici, Ilinca79 si Numeioana! Ilinca79, nici nu stii cat ma bucur sa aflu ca esti din Cluj...

Deeapui...si eu am aceeasi problema. Tuturor celor care le-am spus ca vreau sa-mi fac buchetul de mireasa din cale mi-au sarit in cap ...prieteni, parinti, bunici...Si, vorba ta, chiar daca nu cred in superstitii, parca mi-a pierit tot cheful. Parca-i si vad la nunta cum shushotesc toti pe seama buchetului meu... Si, sincer nu cred ca mi-ar pica bine... Eu o sa ma mai gandesc...am vazut si un buchet din orhidee alba foarte frumos, sau poate din flori de nuferi...Si un buchet din lalele albe mi-ar placea ca am vazut ca vorbeau fetele pe-aici...(la cununie chiar ma gandeam sa-mi fac din lalele portocalii)

Bibyrox esti tare!!! Te-am votat si eu



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

da, Ioana...si eu cred ca tot pe lalele albe voi merge...sunt foarte frumoase si se potrivesc de minune cu personalitatea mea..

E nevoie de mult curaj sa indraznesti sa fii tu insuti.
DEEA

Mergi la inceput