Mamici din Arad...??? (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana, eu am avut rabdare si le-am vazut pe toate...ce scump e Alesio...tare mult imi plac pozele facute cu el in chilotei Ai pus copilul in zapada poate raceste

Gabi, ma gandesc ca nu o cunosti

Tanja, de unde mai ai putere sa-l suporti?? Mama eu nu l-as mai accepta langa mine, sa mearga unde vrea numa cu mine nu
lu' Stefanut



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Buna fetelor,scuze ca nu am mai scris dar sunt tare ocupata.Daca nu intru mai tarziu o sa va scriu maine dimineata pana o sa-mi beau cafeaua.
pupici

Magda si Bianca 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Am reusit si eu sa ma uit pe poze.Numai pe ale lui Magda nu le-am vazut.Unde sunt ca in album nu-s?
Fain grasunul tau Ioana!!!!!
Clau pe scaunel am dat 950.000.E fain.Nu ca ar sta foarte mult in el dar are planseta si se mai joaca dupa ce ii mai trece foamea.Pe celalalt inalt i l-am dat inapoi la sora-mea.Acum am mai putine de carat cind mergem la ei.Numai rotobilul ca mi-e lene sa tot stau aplecat pe unde vrea el sa circule.
Dragos nu mai face pe olita.Probabil ca s-a suparat de cind auzeam ca se screme si il puneam repede.Nu mai facea.Asa ca i-am dat o pauza.
In rest nimik spectaculos.

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Ooo si pe ale tale Tania le-am vazut.Sa stii ca seamana si pe tine Stefan.A crescut frumos!

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Avem si noi poze noi. O sa il verdeti so pe Dragos pe saniuta.
Ioana, ti-am vazut si eu pozele noi. Vreti sa fie cat mai inedite. Alea in zapada sunt totale.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Am vazut si eu pozele,o gramada de poze...inca nu am terminat.
Gabi,ce om de zapada.... ! Voi l-ati facut? Ii sta tare bine la Tudor in rosu.

Ioana,tot ma mir ce mare-i Alesio,parca are 1 an.

Clau,cum e Raul,il doare funduletul de la injectii? Saracutul! M-ai intrebat ce face Dragos,...e un prapadit,face multe boacane.Cand iese afara ii place sa se arunce in zapada.S-a uitat si el la pozele cu Alesio ieri si-mi zice ca ii "fumos si gasunel si ii gagica lui". Acum e plecat cu Calin la un prieten,eu sunt singura si linistita. Ii place mult sa se uite la desene animate si stie toate personajele importante si titlurile desenelor.Am observat cand e singur in camera si eu la bucatarie el repeta ce aude la desene,dar repeta exact cum vorbeste acolo.


Alina,pozele lui Magda sunt aici:
http://community.webshots.com/user/danut1965

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Buna dimineata fetelor, afara sunt -17 grade!a innebunit iarna!Nici nu ma gandesc sa-mi scot nasul afara pana deseara cand merg la servici.
Fetelor ma apuc de curatenie ca n-am facut de sambata a fost saptamana, cu invatatul asta n-am mai apucat, e teroare in casa.Azi voi roboti intr-una ca mor cand ma uit in jur!
M-am uitat si eu pe cateva pozici.Tanja pe ale voastre nu le pot vedea doar pe cele vechi.Ioana chiar ca-i grasunel mogaldeatza al tau, mare figura e cu ochelarii de soare!Sa-ti traiasca!Cristina am vazut si gemenutzele tale, ce dragutze sunt amandoua la fel, super!
Va pupicizez pe toate, pleca ca mai bine ar fi si nu m-ar obosi

Magda si Bianca 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Buna dimineata si de la mine!
Am vazut si eu pozele lu Gabi...sunt super faine
Alina, pe Dragos! Ma intrebai de Raul...mai nu stiu ce sa-ti zic, mie nu mi se pare ca merge spre vindecare, vad azi ca merg la control cu el...acum e tare tare mucos, ii curg exact ca si la tigancusi Chiar radeam azi dimineata cu ioana, ca a stranutat si i-au iesit ca bilutele Saracutu mi-e tare tare mila de el!
Magda, mai bine decat sa faci curatenie, nu?? Si eu trebuie sa fac, ca e prafu cat China[bang Dar problema e ca n-am chef
Alina33, eu nu-l mai bag pe Raul in premergator...i-a deformat mersu, iar de vreo 2 saptamani sta doar in pat si penduleaza pe acolo, iar ieri mi-a facut primii pasi singurel...a crescut fecioru meu, acusi ma trezesc ca o ia la fuga Sa sti ca ai luat scaunu destul de ieftin, aici n-am gasit mai ieftin de 1,2 mil



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

'Neata fetelor!
La multi ani pentru sarbatoritul de azi,Vasile, sotul Dianei R!!!!
Gabi, am vazut si eu pozele voastre.....unde ati gasit omoiul ala de zapada??
Alina M, ce m-a distrat faza cu Dragos, ca a zis ca Alesio e grasunel si e gagica lui! Si eu ma tot uit la bebe meu, si parca are un an nu 4 luni...de la laptic si de la cat papa e asa mare!
Sa vedeti fetelor ce cumintel e saracutul Raul la injectii.....asa mi-e de mila de el......!
Magda, spor la trebaluit!
Alina33, lasa ca o sa revina Dragos la olita....poate a vrut doar un pic de pauza!
Pupici!

Ioana si bebe Alesio (08/10/2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Mai fetelor da ati scris nu gluma........
Ma mai tineti minte?

Nu stiu cand o sa reusesc sa citesc tot ce ati scris, dar o sa incerc.
M-am intors la lucru, cu forte proaspete, zic eu.
Vreau sa va doresc un an bun, in primul rand cu multa sanatate si multa fericire alaturi de cei dragi.

Nu pot intra foarte mult pe net ca am destul de lucru, dar o sa vad ce pot sa fac.

Pupici.

http://community.webshots.com/user/flaviaramona

Mergi la inceput