Copilasi din 1998 (02)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Cary...please il treci si pe al meu topil in lista ?
Andrei - 12.10.1998

Multumiri

Crenguta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Am actualizat CATALOGUL exact la inceput de capitol 2,deci verificati acolo,pentru aventualele greseli astept o tragere la raspundere!ca sa modific.
Pupici Nina.

BINE AI VENIT! Crenguta si scuza-ma ca nu am fost asa punctuala la catalog,dar am avut ceva probleme personale de rezolvat.
Sa va traiasca baiatul,sa fie sanatos si sa va bucurati de el.
Si pe baiatul meu il cheama Andrei,dar e ceva mai mic,acum 1 an si 11 luni.

Pupici tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Cary ...Multumim de urari si ca Andrei al nostru este in "Catalogul"copiilor din 1998 si sa va bucurati si voi de Andrei al vostru .

Crenguta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Avand in vedere ca lipsesc date,cand aveti timp va rog verificati daca sunteti in Catalog,in caz contrar astept SESIZARI.
Am sa reiau un pic din data de 04.03.2005,deci

LA MULTI ANI! Catalin-Ionut si toate dorintele sa se implineasca.

ASTAZI 07.03.2005 aniversare la : Mara Elena(geut) si Nick(ocebine),
LA MULTI ANI ! cu sanatate,fericire,mult noroc in viata si numai bucurii parintilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bruxinha spune:

Vrem si noi in catalog!!
Vladut, 4 Aprilie 1998 - curand curand facem 7 ani batuti pe muche, si deja vrem bicicleta smekera, cu schimbator de viteze (cum o fi aia??), cu sonerie nu-stiu-de-care, PLUS computerul nostru propriu si personal sa nu ne mai batem cu tati (deh, cam putin unul singur, pentru doi masculi ahtiati dupa computer games)

Pupaturi la dragalasi si dragalase.

Our lives begin to end the day we become silent about the things that matter.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Bine ai venit! sa-ti traiasca flacaul si sa va bucurati de el.Se va opera in Catalog!
Ma bucur ca e pasionat de calculatoare,caci asta-i viitorul!,incurajeaza-l,dar nu numai la jocuri!!!

Pupici tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Fetelor, lamuriti-ma si pe mine de ce virsta invata copii ce sunt aceia bani ? Ce inseamna scump si ieftin ?

In treacat fie spus, al meu nu are nici cea mai mica idee si cadouri nu cere decit ceea ce ii place. De ziua lui el vrea o carte cu animale.

Pupici la toti si la toate.

Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Noi suntem la gradinita,grupa mare(la toamna vine scoala)si au lectii deschise unde copiii invata despre meseriile parintilor,constructii,anotimpuri,piata si altele.

La capitolul piata a invatat despre bani,ce inseamna scump/ieftin,nu stiu cat de bina sunt fixate in capul copilului,dar nici nu insist daca vad ca nu o pasioneaza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmina2 spune:

Am si eu un baiat nascut in 1998,se numeste Vlad si este nascut in 10.01.Vrem si noi pe lista.pt.toti voinicii din 1998.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Bine ai venit! Cosmina,sa-ti traiasca flacaul si sa va bucurati de el.
Acum este si pe lista.

La toamna va merge la scoala???

Mergi la inceput