mamici / burtici/ fete din Pitesti(2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Salutari tuturor...
Sunt in Pitesti de 1 zi.Sunt ardeleanca...dar acum am ajuns pe la voi.Am un kinder de 1 an si 6 luni...il cheama Codrin.Am stat o perioada in Craiova...oltencele sunt tare comunicative...si ne si intalneam.Voi iesiti cu bebeii?Poate ne cunoastem.
A...si daca stiti cumva o garsoniera de inchiriat in Pitesti?!
Va pup,,,,

Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

fetelor, locuind in pitesti poate ma ajutati si pe mine cu o informatie- cat mai costa terenurile sau casele in zone limitrofe pitestului sau curtii de arges. va multumesc anticipat si va pupacesc
PS si eu m-am nascut,crescut si muncit in pitesti si cand o sa-mi fac timp o sa pun poze cu bebe-ul meu de 6 luni- o frumusete de fata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

chiar mi-e jena... n-am mai trecut pe la topicu' asta de nu tin minte cand! desi sunt inca pe lista, fapt pt care va multumesc!

ce sa va zic, acum cateva luni mi-am schimbat serviciul, si abia de vreo saptamana am si eu pe birou calculator legat la net, asa ca de-acum (sper) voi fi mai "prezenta"!

sunt momentan cam zombie, acum o saptamana m-am intors din concediu (un circuit in grecia) si sambata am avut o nunta, asa ca doooorm cu succes pe mine!

va pup si sper sa vorbim cat de des

_
ANAMARIA, mama soldatzeilor de plumb
Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze cu frumosii mei (si nu numai )

grecia 2006

DACA DRAGOSTE NU E, NIMIC NU E!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Fetelor...voi nu va intalniti...cu toatele undeva?
Cu prichindeiiii....la McDonald...sau in parc undeva?
Poate ne cunoastem si noi!


Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

lorellay
eu vin peste o saptamana in pitesti, mi-ar face placere sa va cunosc . bebeul meu e prea mic numai 6 luni jumate- aici intr-adevar se joaca cu verisoarele ei, mai multe ele se joaca caci ea numai chiuie, e f entuziasta. dar cred ca-i place compania altor copilasi
daca putem sa ne organizam e super- eu voi fi prezenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Eu pot sa ies duminica....dar singurica.Codrin e inca la parintii mei.Sper sa il aduc curand.Intai sa ma mut si apoi sa gasesc cresa sau femeie sa stea cu el.
Deci...care ...cum poate sa ne cunoastem?

Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

Buna, fetelor. De-abia acum v-am descoperit. E prima data cand intru pe topicul asta. Oricum, foarte bine ca exista.
Va rog sa ma treceti si pe mine pe listuta. Mami de Rares, 1,3 ani, stau pe Teilor.
Lorellay, mi-ar face placere sa ne intalnim. Poate vorbim pe PM, sa stabilim detaliile.
Pupici tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

Mai, fetelor, dar ce de activitate pe-aici!
Nici nu mai prididesc cu cititul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

plictiseala maaare! nu intra nimeni...

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellaalessia spune:

Buna mamicilor,
eu si fetita mea de 11 luni si 2 sapt va salutam!
Pe iubita mea o cheama Alessia Maria si s-a nascut pe 19 sept 2005.
Noi locuim in Gavana 3. Ne plac plimbarile, muzica, copiii si dultii.
Locurile noastre preferate pentru joaca sunt strandul si Expo Parc.
Obisnuiam sa mergem in centru, dar era prea agitat pt un bebe care vrea sa invete sa mearga si sa se joace.
Va recomandam strandul. Sunt muuult mai putini tantari decat pe Trivale. Puteti sa va jucati la nisip, sa va dati in leagan, sa hraniti ratele, sa va plimbati cu trenuletul sau cu tricicleta.
Noi mergem zilnic. Exceptie, ieri si azi, pt ca am avut rosu in gat si am facut tratament cu AUGMENTIN. N-am avut voie sa iesim la plimbare.
Va salutam si va uram sa cresteti mari si voinici!

Mergi la inceput