mamici / burtici/ fete din Pitesti(2)

mamici / burtici/ fete din Pitesti(2) | Autor: khristin

Link direct la acest mesaj

Salve ce mai faceti fetelor? Nu eram noi multe dar poate ne-ammai adunat.
Se pare ca subiectul Elenei a fost gresit interpretata, cred ca ne cauta pe noi, nu subiectul vechi. Asa ca am deschis eu altul

asta este subiectul vechi: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5846&whichpage=4

1. Elenalove27 , (Elena/SUA), ALVARO DANIEL(1 an)
2. mikky (Adriana / Bucuresti), Malina (31 martie 2004), (DPN 13-15 iunie 2005),clasele 1-4 la nr. 14 iar 5-8 la nr.9,lic Balcescu.
3. oani, (Oana/Brasov), fetitza (8 luni)
4. georgescu oana, (Oana /Eremia sau Bucuresti), Alexandra (17.04.2004), liceul pedagocic Campululg,univ. brancoveanu
5. alinuche, Bucuresti
6. qsar, Bucuresti
7. Luiza, Canada
8.raly, USA
9. rcamelia, Serafim(9 ani)
10. simiandrei
11. roxica
12. Dy, Centru, Cezar Andrei( 1an 8luni), sc3 1991, Lic.Ped.C-lung 1996, Univ.Drept, prom. 2000.
13. lulu75,(Luminita /Bucuresti) , Scoala 3 si apoi la "Balcescu" pana in 1993 cand l-am absolvit
14. iuly26 , (Iulia/Craiovei), Andrei (19.05.2004), Univ. Pitesti - TCM.
15. filofteia, Negru Voda pe langa Complexul ciocarlia
16. anamaria, Craiovei, 2 cpii
17. Nicolamar, trivale, 3 copii
18. Honoria, Fratii Golesti, fetita de 6 ani
19. khristin, Yasmine (03/12/2002), acum Canada
20. Gabriella, trivale, fetitza (2.5 ani)
21. mel_g, Eremia, baietel(4 ani)
22. juliada, Craiovei, fetitza (3 ani)
23. xerxe ,(Luminitza/Banat), Alexia (25.09.2003)
24. cipstyle, parca Nord, Anelisa(7.5 luni)
25. malina, (Malina/Exercitiu), Danutz(5.04.2004), programator, 26 ani, lic Economic, Univ Pitesti- Informatica.
26. Dena, acum Canada
27. gabivalceanu , Eremia, Ioana (8 luni)
28. ja, ana
29. adelia alin, (Adelia/ Emirate sau Calea Bucuresti)
30. lulu
31. andreap, Maria (nou nascut)
32. Olga_Stan,(Olga/Nord), Maria Iosefina(7 dec 2004), 30 ani, liceul Balcescu, Univ. Pitesti - electronica.
33. NicoletaF ,(Nicoleta/Prundu), 31 ani, Andrei Catalin (17.sept.2003)
34. minimona, (Monica/Trivale), Vladimir (18mai 2003)
35. kia, (Alina/Bucuresti),27,sc. 12, Liceul Balcescu (promotia 96) si ASEul - SELS.
36. amelia ,(Amelia/Austria), Ana Maria - 2 ani si 2 luni.
37. patisor, (Ramona/Bucuresti), 25 de ani, fosta Pop, sc gen.10,lic Balcescu , Patricia(3 ani pe 02.12.2004)
38. bgomoiu, (Andreea Gomoiu/Centru(Banc Post)), 26 ani,gen si lic Topoloveni, facultatea-drept-la Bucuresti.
39. mihairi, (Mihaela/Bucuresti), Ciprian(10.06.2003), Scoala nr. 14, Liceul "Nicolae Balcescu" si Facultatea de Drept(UB).
40 Iulisa (Iuliana/Prundu), Simonei Maria (11 Mai 2004)
41 sfarsitoarea, germania
42. ancan, (Anca/exercitiu), 26 de ani, sc.2, lic.Odobescu si fac.Matematica-Informatica la Univ.Pitesti
43. lu.more, franta, mea (Anca) 11 ani, Olivia (10 ani si jumatate) si Carla (7 ani peste o luna si ceva).
44. ginna_r am 25 ani, sc gen la nr 11, "Mihai Eminescu"-mai nou, liceul la "Zinca" si Colegiu de Institutori- in centru.


toate fetele inregistate in pitesti




Malina,

Trece-ma si pe mine pe lista cu comoara mea Yasmine de 2 ani (nascuta pe 03/12/2002), please.

Cristina

noi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NicoletaF spune:

In sfarsit am ajuns si noi la cap. 2. Tot inainte.

eu locuiesc in Prundu bd petrochimistilor

Ce mai faceti fetelor, pe unde sunteti si ce fac copilasii?

Va pup pe toate,




Nicoleta si Andrei Catalin(17.09.2003)

http://community.webshots.com/user/andrei_catalin
www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianna_r spune:

Am si eu rude, colege-foste, prieteni in Prundu!

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

gina eu am terminat mate-info in 2001. asa se scrie pe aici din joi in pasti, asa ca sa nu te superi daca nu iti raspundem repede. succes cu burtica.

rezumand a fost super. am apucat sa ne si plimbam, balul a a fost super misto, am dansat de ne-au sarit capacele.
poze de la londra http://community.webshots.com/album/263770096AnCHoJ

pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35266" target="_blank"> povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Ce bal Malina? Vrem si noi la bal, povesteste-ne mai multe, please ...

PS: tot io...numele tau mi-e cunoscut am avut la facultate un coleg Alin Mircu.

Cristina

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Dy mai e pe aici ,cred ca am fost colege,de fapt sigur! Eu sunt fosta Frangulea ,da un semn daca ne cunoastem!

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianna_r spune:

Mai fetele, eu v-am zis ca trebuie sa-mi dati miel Ma cheama GIANNA, nu Gianina sau Gina. Gina o cheama pe matusica mea, sefa la Cofetaria Muntenia, ca poate o stiti: una mica si fardata mult
Malina, cred ca ai fost colega cu vara-mea! Chiar daca nu in acelasi an, sigur va cunoasteti! Dar parca si ea tot in 2001 a terminat. Aniela, Claudia, Catalina...si nu mai stiu din colegele ei, dar cert este ca am venit si eu cu ea pe la niste cursuri de mate, deci e posibil sa ne fi vazut, daca erati in aceiasi grupa!

Si eu vreau burtica cat mai repede, dar...sa speram ca anul asta voi avea, daca nu - in carne si oase, macar burtica cu embrion

Pupici si mai tinem legatura...din joi in Pasti, apropo, cand este Pastele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Gianna (sic, vezi ca nu ti-am stalcit numele), Pastele anul asta paraca am inteles ca e pe 1 Mai...nah ca nu-ti dau miel

Cristina

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianna_r spune:

khris, oricum ti-e nu-ti ceream ca..., nu oi mai fi tu profa mea, dar... trebuie sa fiu precauta, ca nu se stie niciodata ce ne rezerva viitorul

Multam de raspuns si pupici multi la Cretolina!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

quote:
Originally posted by gianna_r

khris, oricum ti-e nu-ti ceream ca..., nu oi mai fi tu profa mea, dar... trebuie sa fiu precauta, ca nu se stie niciodata ce ne rezerva viitorul

Multam de raspuns si pupici multi la Cretolina!...

Nihil sine Deo!



Hai mai Gianna, ca nu te mai scoteam la tabla anyway .....asa ca don't worry....pune mana pe treaba serioasa sa te vedem cu bebeu

Cristina

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

gianna scuze cu numele. acu l-am copiat ca sa fiu sigura eu am terminat mate-info. din ce spui tu nu cred ca a fost colega cu mine.

cristina Alin Mircu este cumnatul meu. insemna ca ai terminat teologie engleza? Mircu-shori numai noi suntem in judetul asta (ca socrul meu este ardelean)

am fost la un bal in Londra cu lumea buna. Sunt si poze mai la sfarsit. A fost un bal de caritate de 1000 pers, la finalul expozitiei internationale la care am fost, ATEI. Am fost invitati de mamnagerul general din Anglia. A fost ff dragut, atmosfera relaxata (credeam ca o sa fie mult mai formala). Am topait in picioare pe scaune cand a cantat fanfara, toata lumea a cantata si a agitat stegulete. Au avut super muzica si am dansat de ne-au sfarait picioarele (mai ales ca n-am avut parte de manele ca pe la noi )

pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35266" target="_blank"> povestea nasterii

Mergi la inceput