Cei din zodia Gemenii, uniti-va! (03)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pnt_loredana spune:

Ioana, da' sa treci si pe la mine daca ai timp! (mai fetelor nu ma luati prea repede ca nu am vrut sa jignesc pe nimeni! OK?)

PS: Ioana, am glumit. Gemenii stiu de gluma, asa-i?

Lory

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pnt_loredana spune:

Kittie, mi-a placut burtica ta cu nas, ochi si gura si de-aia am zis ca-mi placeti! Te-am suparat?

Lory

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Aaaaaa, Lory, esti ploiesteanca ! Vezi ca la vara vin o saptamana la sora-mea, la Paulesti. Ne intalnim sa-mi "pezinti" Ploiestiul, da? Pana atunci o sa reusesc sa slabesc cat veau, asa ca vom putea iesi la o inghetata fara calorii. Mergem ?

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pnt_loredana spune:

OK, Ioana, s-a facut!

Lory

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Bine v-am gasit!Hai ca m-am trezit si io.Eu sunt pe 15.06.1947 si Liviu al meu e pe 24.05.2002 tot geaman.mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

Vaai, iubita, da nu m-am suparat, eu n-aveam somn si chiar ma gandeam ca mi-am gasit pe cineva sa ma mai amuz.. ca tare eram pusa pe shotii aseara !

ce rea mai sunt si eu, of of.. Acuma sa credetzi voi ca mananc jar ...
Aide mei, nu stitzi ce glumetze sunt gemanutzele?

mamica de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

Ioana, Dulcica :) sa te bairamezi si pentru mine, mami ca eu nici acush n-am reusit sa sarbatoresc cum se cuvine nasterea....

mamica de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Hello dragelor! Am revenit din Ploiesti pe la 3 (imi era un dor de bebelina mea !!! Ca am lasat-o cu ai mei, e prea frig sa merg asa departe cu ea, plus ca inca e nebotezata. Dar cand m-am intors am facut ce ar fi facut orice mama echilibrata : am tinut-o in brate si am pupacit-o pana nu am mai putut ! )
Dupa cum ma si asteptam, m-am distrat super! Am fost multi (toata gasca) si ne-am simtit excelent. Am primit complimente pentru felul in care arat la nici 2 luni de la nastere (am doar 2 kg in plus), si stiti si voi ce placut e sa te complimenteze cineva intr-una, nu, gemenuselor?
Va pupacesc mult

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Vad ca toata lumea se distreaza....BRAVOS!!!
Inseamna ca a trecut pasa proasta!
Mai, si eu ma simt muuuult mai bine decat acum vreo 2-3 saptamani.
Si eu cu hasbandul chiar discutam ca trebuie domle sa facem o dicoteca! Oare ne mai primeste???
LUCIA MIRELA 1974 sau 1947? ca sa stiu sa trec in listutza
Va si o saptamana ushoara si vesela

Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Mai gemenuselor, ati amutit ??? Pai asa se face???? Voi nu stiti ce scrie la zodia gemenilor, cum ca sintem vorbareti? hai mai fetelor, sa ne mobilizam. In felul asta poate vine primavara mai repede, ca gemenilor le place caldura, cica. La mine, una, se verifica. La voi?

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput