Suceava... (3)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

quote:
Originally posted by HelleneC

Megbeng, draga mea, colega mea are sambata asta nunta si merge la o coafeza faina de aici, nu e foarte foarte scumpa dar e printre cele care se pricep destul de bine. Daca mie imi place cum o face (sunt critica rau de tot de felul meu), iti scriu repede si iti spun, ca am nr. ei de telefon. Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze





hellene, cum a fost aranjata colega ta? ti-a placut cum a iesit???

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10716;121/st/20050820/e/my+wedding%21%21%21%21/dt/8/k/5c62/event.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumitan@k.ro spune:

fetelor am si eu o rugaminte la voi ,
cunoasteti o ,,fiinta ,,numita gusetu luciana petruta ,e din dornesti ,lucreaza la banca transilvania din burdujeni ,a terminat finante banci la iasi in 2004 ,locuieste la garsoniere in spate la dorna si.....e amanta sotului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

DA! cunosc eu o gusetu luciana care a terminat anul trecut ceva ase la iasi....danu e din dornesti din cate stiu eu, e din suceava...statea, cel putin cand eram in liceu, in george enescu (am fost in clase paralele in liceu)...nu stiu unde lucreaza acum insa...poate reusesc sa aflu..
mi-e foarte rusine sa recunosc...dar nu mai stiu unde e dorna:(( cred ca tot in zona george enescu, dar nu o pot localiza exact...

AMANTA SOTULUI TAU???Mi-e greu sa cred..era o tipa timida si introvertita in liceu...uf!


"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10716;121/st/20050820/e/my+wedding%21%21%21%21/dt/8/k/5c62/event.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

si-acum, daca tot ai lansat public o asemenea acuzatie, poate ne mai dai si ceva lamuriri..mi se pare suspect ca stii atat de multe despre fata, inclusiv numele complet(ambele prenume, I mean)..ai ceva dovezi sau incerci doar sa discreditezi o persoana pe care n-o ai la inima?

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10716;121/st/20050820/e/my+wedding%21%21%21%21/dt/8/k/5c62/event.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumitan@k.ro spune:

am citit intii pm si apoi topicul atunci altul ar fi fost raspunsul meu
nu incerc sa discreditez pe nimeni ,e realitatea cruda in care ma zbat,nu lansez nici o acuzatie publica ,vroiam sa gasesc pe cineva care sa-mi ofere detalii despre trecutul ei ca sa-i demonstrez sotului meu ca zina nu-i chiar zina ,dar vad ca nu pot pt ca ,dupa cum spui si tu se pare ca e o fata,, cumite,,
cunosc asa de multe detalii pt ca am aflat de acest lucru de cca 2 saptamini si ,am mers pina acolo incit am purtat o discutie cu ea in casa matusii ei
daca ai cunoscut-o e normal sa nu ma crezi pt ca eu sunt o necunoscuta pt tine
nu vreau sa-i fac rau ,nu vreau sa o arate lumea cu degetul ,este doar o incercare de a face ceva pentru ca e vorba si de viitorul unui copil de 2 ani ,si o groaza de minciuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

draga mea, daca e adevarat imi pare nespus de rau..pe luciana nu am mai vazut-o de la bac, in 5 ani oricine se paote schimba extrem de mult...nu pot sa spun ca suntem sau am fost prietene, dar sincer nu am nici o vorba rea de spus la adresa ei, nu i-am cunoscut niciodata alta fatza decat pe cea de fata cuminte, cu bun simt si la locul ei...repet..unele lucruri se pot schimba...DAR..nu te intrebi ce se intampla cu sotul tau? de ce a cautat o alta femeie,sau de ce a acceptat? vezi ca la femina intim tocmai era un subiect cu titlul "amanta"...fata stia ca el are o familie, cand s-au incurcat..sunt multi barbati care ascund treaba asta...

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10716;121/st/20050820/e/my+wedding%21%21%21%21/dt/8/k/5c62/event.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumitan@k.ro spune:

ca de obicei nevasta e cea ,,di.. vina,,,ai grija ca urmeaza sa te casatoresti...
eu am avut o discutie serioasa cu sotul meu , s-a terminat totul si cea ce l-a atras la ea afost tocmai naivitatea ei
oricum ced ca fiecare avem partea noastra de vina iar vina ei e ca nu s-a retras cind a aflat ca e casatorit si cu copilpt ca din cite sm aflat nu a avut o familie tocmai model
iti multumesc pt ajutor si sper ca tu sa nu patesti asa ceva
casa de piatra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

FETELOR, AS AVEA NEVOIE URGENT DE NR DE TEL AL DR. SAVESCU (GINEGOLOAGA)..nr pe care l-am gasit pe net, 512963 nu mai e valabil!!!

lumitan, daca nu -sa retras cand a aflat ca e insurat si cu copil...e foarte urat, ce sa zic! sincer imi pare rau de situatie...de ce zici ca s-a terminat totul? el nu o poate parasi? nu vrea sa se intoaca la voi? de curiozitate...voi cati ani aveti?

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10716;121/st/20050820/e/my+wedding%21%21%21%21/dt/8/k/5c62/event.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumitan@k.ro spune:

avem32-33 ani , 7ani de casatorie ,si prieteni cu unele intreruperi din 89
credeam ca s-a terminat totul dar cind am primit nota de plata la telefon am vazut uneori cite 2-3 apeluri zilnice din partea sotului meu catre ea
am stat din nou la discutii si mi-a raspuns ca doar au vorbit si nu s-au mai intilnit dar si acest lucru m-a deranjat si m-a durut asa ca am alertat familia ei iar in mine s-a nascut o cumplita dorinta de razbunare
asa ca atunci cind am vorbit cu ea la telefon nu am mai fost doamna intelegatoare de data trecuta ci am devenit femeia isterica care a amenintat-o sa se uite de 2 ori cind trece strada iar acum imi da prin gind ca la noapte sa-i scriu cu ruj niste cuvinte frumoase pe usa garsonierei
stiu ca nu e normal ,frumos ,corect ,dar sunt o femeie dezamagita cu ghearele scoase incercind sa apar ce e al meu
am lucrat intre timp si la lucul meu si la atitudinea mea din pat fac tot ce e femeiste posibil sa indrept situatia dar ea nu intele ge ca tb sa dispara
am anuntat-o si ca am cerut detalii despre ea pe net si mi-am cerut scuze pentru eventualele neplaceri create
...si nu mai stiu ca sa fac
daca vrei adresa ei de email ti-o pot da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumitan@k.ro spune:

pling..am gasit o caseta video cu ei doi in care e inregistrata sarbatorirea zilei ei de nastere si se saruta si danseza si eu pling
apoi mi-au jurat amindoi ca nu s-au mai intilnit ci doar au vorbit la telefon dar alaturi de caseta e o fotografie de a ei care are data de 17 iulie deci s-au mai vazut
pling
ce sa fac ,casatorie cu de-a sila nu se poate
nu am facut nimic sa ma razbun ,am crezut ca e mai bine sa stau in banca mea ,aveam programare la avocat pt divort dar mi-a spus ca nu vrea sa ma piarda si eu azi nu mai am incredere ,si e vorba si de un copil
si am vorbit totusi cu avocata si mi-a spus ca pe baza casetei o pot da in judecata si sa-i cer daune morale ,dar nu e genul meu ,e o lume rea despre care nu stiam ca exista
pling ce sa fac altceva

Mergi la inceput