Bebelusi iulie-august 2004 (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Doamna Bibi , ce-mi facusi? M-am uitat pe pozele tale si am dat peste cele de la Moeciu...Cheile Gradistei....iubesc zona, si si mai mult bunicii mei sint de pe acolo , din zona....iar m-a apucat dorul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Alexandra am vazut pozicile...sa-ti traisca bb Alexandr....frumos si incredibil de mult par....cu cine seamna?...eu nu mi-am dat seama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Olivia
frumoase pozici aveti....mai ales alea cu floricica....daca tot vrei sa-l modelezi subtirel, sa-l faci fotomodel ca are aptitudini de pe acum.

Roberta
nu are nimic daca a plans 10 minutele....ca doar n-o plange asa de nu stiu cate ori pe zi.Plansul mult cred ca afecteaza creierul, zic io...nu se mai oxigeneaza bine creierul....mor celulele...asa cred.Nici eu nu o las sa planga dar cateodata e bine sa mai si planga sa se mai descarce si ei mititeii.





Felicia si Andreea (17.07)

http://community.webshots.com/album/225204808Mzceef

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Pako crezi ca ar fi rau sa-l fac fotomodel? Ce viata! Ce atita carte...hi,hi,hi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Roberta , da-i cu Garmastan .. pe mine m-a vindecat imediat .. plus ca nici nu e toxic ptr. bb .. da-i cu crema asta si inainte si dupa alaptat!!!!
Olivia , foarte frumos apartamentul .. sa-l stapanitzi sanatosi si sa-l umpleti cu copii asa frumosi !!!!si ... spor la diversificare .. eu mi-am facut planning pe 3 luni si acum numai ma uit in agenda si fac papica !!!!
Doamna Bibi , ce zici 5 mil ???? ha, eu am vazut unul de la Cam care costa 7 mil .. si nu era poleit cu aur !!! si pe mine ma intriga astia cu preturile lor ... si la fel sunt mana sparta .. mai ales ptr. asta mic am aruncat cu banii , ho, ho !!!!
dar totusi .. de aceea intrebam !!!!

pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

fetelor .. spuneti-mi si mie va rog gigea .. de unde pot sa -mi personalizez semnatura .. adica sa-mi apara jos ce vreau eu si link-ul cu albumul ?? merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

he, he .. hai ca nu mi-am pierdut neuronul de tot !!!!

Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Simona am vazut toate pozicile cu Luca, sa-ti traiasca este un dulce ..si asta nu pentru ca-l cheama Luca...hi,hi,hi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Simona ti se potriveste numele...bb Luca e tare dulcel.
Toti sunt asa dulcei si nu stiu de ce dar mie mi se pare ca toti seamna cu tatii.

Am si eu o rugaminte...spuneti-mi si mie cele care au folosit ceai pentru lasare de fumat....cum se numeste acest ceai (nu este pentru mine, pentru o amica)..

noapte buna!

Felicia si Andreea (17.07)

http://community.webshots.com/album/225204808Mzceef

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Neata!

Eu n-am putut pana acum sa intru pe DC. Vad ca nici voi, ca n-a mai scris nimeni de aseara. Nasol fara DC! Bine ca s-a remediat.

mitzura cu bebe Tudor Codrin

Mergi la inceput