Cuplu vrea sex in grup?

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by marius

Imi fac datoria sa (re) anunt un fapt cunoscut dealtfel. Nici o informatie de pe acest forum nu este certificata ca si sursa, realitate corectitudine. Suntem intr-un mediu public (INTERNET) unde informatiile sunt relativ publice si neverificate. In consecinta publicarea informatiilor este libera (cu mici exceptii) insa www.desprecopii.com nu isi asuma raspunderea pentru acceptarea acestor informatii in forma publicata de catre un utilizator. Pe scurt orice demersuri personale, sau prejudicii de orice natura care survin sau vor surveni prin acceptarea partiala sa totala a acestor informatii necertificate apartin in totalitatea utilizatorului.

Pozitiile sau opiniile scrise (publicate) pe acest forum de catre un utlizator sunt NECERTIFICATE SI NU AU GARANTIE ASUPRA REALITATII LOR.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro



Adica Tanya s-ar putea sa nu fie Tanya din poze?
Oricum, e faina, Marius, tre sa recunosti, no?


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

pai, mandrelor, daca tot ati acceptat ca e misto sexul in grup, de ce nu se pune problema ca grupul sa aiba un vlajgan in plus, nu o gagica. Adica, de ce ei sa aiba doua si nu doamna sa fie cea servita?

_
Sapte dintr-o lovitura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

o-ho-ho!!! am zis-o de mult. fantezia mea nu e cu inca o femeie si un barbat ci EU cu Brad Pitt si Mel Gibson. na!

***********************
Once a grump, always a grump
http://community.webshots.com/user/s_b2702

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Marius, laudabila initiativa ta. Poate era bine sa postezi acest mesaj il loc de/inaintea celui cu "astept cu interes continuarea povestii".

Don't get mad, get even!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Descintec, ideea cu vlajganul imi place .
Eu vreau un sclav (am citit ca sunt din astia) care sa-mi faca cizmele, sa le pupe tocurile, sa faca toata treaba in casa si ma mai si ratoiesc la el ca nu-i bun de nimic.

Liris, lasa-l pe Brad Pitt in pace ca acu' e liber si mi-am facut planuri. Sa vedem ce zice si sotul meu, ca nu fac nimic fara el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sub rezerva ultimului mesaj(oficial) mentionez ca si aspect personal (a se citi personal), interesul privat asupra psihologiei individuale, motivatiilor personale, naturii umane in general. Una e primarul, alta primaria.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Liris, ti-l las pe Mel Gibson cu conditia sa mi-l dai cand e liber si Pierce (Brosnan), ca eu intre astia 2 nu ma pot decide si daca ii prind pe amandoi odata ii iau la pachet!
Sincer, daca as pune problema unei fantezii despre cum sa mai bagam unul in cuplu ar fi un barbat, nu o femeie. Dar totul e ipotetic, nu as pune in aplicare niciodata astfel de ganduri.



Cristina, mamica de Alexandra (30.09.2004) mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aysha spune:

Marius,

n-am emoticon aferent. M-ai dat pe spate!

Cu sinceritate,Aisha.
"Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Nu am citit toate postarile de aici, si nici nu sunt adepta sexului in grup, dar parerea mea este ca mai degraba as accepta cuplurile care prefera si fac sex in grup decat cuplurile de homosexuali si lesbiene(mai ales ca acum sunt pe cale sa se oficializele, sa le dea toate drepturile unor oameni normali, cica! )
Probabil ca sexul in grup, este vazut de cuplurile care-l practica un mod nitel mai excentric de a alunga monotonia care
se intaleaza la un momnet dat.
In orice caz, nu-i inteleg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sora2001 spune:

quote:
Originally posted by mariamunteanu

Descintec, ideea cu vlajganul imi place .
Eu vreau un sclav (am citit ca sunt din astia) care sa-mi faca cizmele, sa le pupe tocurile, sa faca toata treaba in casa si ma mai si ratoiesc la el ca nu-i bun de nimic.

Liris, lasa-l pe Brad Pitt in pace ca acu' e liber si mi-am facut planuri. Sa vedem ce zice si sotul meu, ca nu fac nimic fara el.






hmm, sa suga tocu' mai bine...

si daca nu-l suge bine ii dai un toc in fata , asa de control.

Ema's si Richard-Sora

Mergi la inceput