Povestea lui Pishcotzel

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cenia spune:

felicitari pentru copilas si sa dea Dumnezeu sa fie sanatos si fericit toata viata, caci s-a luptat din greu sa aiba dreptul asta!
Cenia si bebe David 25 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Felicitari, Ana Maria, sa-ti traiasca baietelul,sa creasca mare si voinic si problemele pe care le-ai avut cu sarcina si cu nasterea sa fie ultimele in legatura cu el.

Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ada_74 spune:

Sa va traiasca Pishcotzel si sa va aduca numai bucurii.

Am plans intruna cat am citit povestea ta. Cred ca numai tu stii ce a fost in sufletul tau in perioada de asteptare din spital. Dumnezeule, ce curajoasa ai fost!! Felicitari pentru puterea ta de a trece peste toate problemele, felicitari si pentru sotul tau (asa sot mai zic si eu, sa vina de 3 ori pe zi la spital). Si mai ales felicitari pentru baietelul vostru, ca a venit pe lume puternic si hotarat.

Lili si bb 22+ sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

Bravo Ana Maria, sa-ti traiasca Piscotel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Felicitari!

alina si Alex(22 noiembrie 2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

Felicitari ana maria, sa fi mereu asa de curajoasa si de optimista, caci pishcitzel are nevoie de tine. Sa va dea Dumnezeu sanatate, ca-i mai buna decat toate.

ixxi si piersicuta 35+
dr Ludmila Calaras
http://community.webshots.com/user/ixxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

felicitari ...

si tu si flacauasul tau ati fost viteji...e bine ca a respirat din prima ...si scor apgar 9 e foarte bun. puii mei au avut scor apgar 9 amandoi- saptamana 40-baiatul si doar 2900g si saptamana 39-fetita -si doar 2750 g si acum am un vlajgan de 11 ani- si o gagalice de aproape trei luni care au crescut minune mare...si asa va face si flacaul tau...

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993
poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Ana Maria, acum am vazut povestea Lui Victorash, cand ai scris-o eu nascusem de 3 ore si ceva.... Nu pot sa iti spun decat "Jos palaria!" pentru curajul si forta de care ai dat dovada si innainte de a ramane insarcinata (lupta pt a-l avea), si pe timul sarcinii (ai avut de toate), la nastere, si dupa. Sa fie sanatos, ca este cel mai important. Pupici!

Oana si Seb
(10.01.2005)
"Si maine mai este o zi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

Sa-tzi traiasca baietzelul si pentru ca ti l-ai dorit atat de mult sa te bucuri indoit de el!

Mergi la inceput