Dr.Dracea.

Dr.Dracea. | Autor: gabid

Link direct la acest mesaj

Dr Dracea face si inseminari sau numai FIV.Are Cabinet particular?Stie cineva?

Va pup,
Gabi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Nu stiu daca face si FIV.Are sigur cabinet particular la clinica ENDOCENTER, Vatra Luminoasa, Str arh Sterian,nr. 8. Nr. de telefon: 326.76.60 sau 326.76.61, iar o consultatie costa 350.000 lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanapru spune:


Cabinetul particular la care consulta dr. Dracea este clinica Endocenter despre care a ti-a scris Jasmine. O gasesti lunea intre 16 si 19 si joia intre 15 si 18. Dr. face de toate, adica si FIV si inseminare intrauterina. Daca vrei sa mergi la ea, eu te sfatuiesc sa mergi prim data la Endocenter, nu la spital pentru ca e mai liniste si puteti vorbi in voie.
Pupici, Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Nu stiu ce sa fac.Parerile sunt impartite cu Dr Dracea.Nu stiu la cine sa merg.Voi cum ati ajuns la DR Dracea?Am inteles ca Dr Moisa se ocupa de infertilitate masculina.Voi ce stiti?



Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalina spune:

Parerea mea, pacienta a dnei dr dracea din septembrie, e ca ori e prea ocupata, ori pur si simplu e foarte rece ... cel putin de mine nu isi aminteste niciodata, desi ea m-a operat.
cred ca este o buna profesionista, ca are o astfel de reputatie, dar sincer, daca stau sa ma gandesc, nimic nu a avut la mine pana acum efectul de care ea ma asigura ... altfel, toate bune si frumoase, e draguta, tinerica ...etc.
nu stiu, poate e parerea mea, dar eu cred ca nu o prea intereseaza ...
eu chiar ma gandesc sa o schimb.

Catalina, o viitoare mamica

Mergi la inceput