A trecut 1 ANISOR !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

iubita, ti-am citit povestea cu lacrimi in ochi… stiam si prima parte… Doamne, ma apuca groaza, tot ce ti s-a intamplat este dincolo de puterea omeneasca… esti cea mai puternica mamica!!! cu cel mai curajos baietel !;)

sa va dea Dumnezeu tot binele de acum inainte !!! la multi ani !

va imbratisam cu drag,
gandaceii

ps : si mie-mi venea sa-mi omor sotul cand eram in travaliu, nu esti singura !!!;)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2 spune:

La multi ani Alvaro!!!!!!!!!!!

ptr o mamica de nota 20!!!!!!!!!!!!

Anita si Rachella -17.o1.2004http://community.webshots.com/user/sugarbabe134

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

La multi ani, Alvaro Daniel! Multa sanatate si mult noroc in viata, si multe mamicii tale!

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Elena, ca de obicei, povestea ta m-a dat peste cap! Am spus si sotului meu ca nu stiu cum as fi supravietuit eu unui asemenea "coshmar" ( a citit povestea ta de la inceput)! Norocul tau ca erai acolo si nu AICI, ca stii care ar fi fost urmarile. Asta ca sa vezi ca Doamne Doamne are grija de noi si de un suflet nevinovat cum e copilutzul tau!
Va pupam si va admiram in continuare! Cu urarile de rigoare: sanatate si multi ani fericiti, Elena & George

mami "da george"
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

Elena, esti o mama fantastica! ai un copil fantastic, si un sot extraordinar. iti stiam povestea, si, iaca, iar m-ai facut sa pling. de data asta, de fericire pentru voi

sa va creasca puiul sanatos, si sa aveti parte numai de lucruri frumoase si oameni calzi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

La multi ani, Alvaro, sa cresti mare si sanatos, puisor, si sa fii fericit! Sarbatori fericite!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

Sa va traiasca Alvarica fara frica! Elena, ma bucur ca uite ne auzim acum la un an de cand s-a nascut puiul si deja vorbim aniversar! ce bucurie! ce implinire! ce sansa! Ce pot sa va doresc mai mult decat un bebe sanatos ,voinic, destept???????? stiu.....un al doilea bebeu sanatos, voinic,destept....pup
La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienuca spune:

Elena ... sa-ti traiasca baietelul.
Am citit ambele povesti ... Sunt la birou si m-am abtinut cat am putut sa nu ma manifest pe aici ... Nu de alta, dar nu ar fi inteles. Numai in momentul in care esti parinte poti intelege un alt parinte. O mama, alta mama ... Nu-mi doresc sa stiu cum ar fi sa fiu in locul tau. Nici macar la 100 km de locul tau nu mi-as dori sa fiu.
Esti tare. Sotul tau este tare. Alvaro Daniel e cel mai tare. Fara sa stie s-a luptat pentru viata lui.
Sa va ajute Dumnezeu sa fiti sanatosi, toti trei, si sa fiti fericiti impreuna.
Felicitari inca o data, pentru nastere, pentru lupta, pentru 1 an de la evenimente.

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

quote:
Originally posted by dienuca

Elena ... sa-ti traiasca baietelul.
Am citit ambele povesti ... Sunt la birou si m-am abtinut cat am putut sa nu ma manifest pe aici ... Nu de alta, dar nu ar fi inteles. Numai in momentul in care esti parinte poti intelege un alt parinte. O mama, alta mama ... Nu-mi doresc sa stiu cum ar fi sa fiu in locul tau. Nici macar la 100 km de locul tau nu mi-as dori sa fiu.
Esti tare. Sotul tau este tare. Alvaro Daniel e cel mai tare. Fara sa stie s-a luptat pentru viata lui.
Sa va ajute Dumnezeu sa fiti sanatosi, toti trei, si sa fiti fericiti impreuna.
Felicitari inca o data, pentru nastere, pentru lupta, pentru 1 an de la evenimente.

Diana




Multumim


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37862" target="_blank">A fost odata...Fat-Frumos din LACRIMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Si eu am plans cand am citit... Sa va dea Dumnezeu sanatate la toti! Si lui, ca este lumina ochilor vostri si l-ati dorit si ati luptat atat de mult pt el, si voua, sa-l puteti creste cu multa dragoste!!!

mav si Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput