16 august 2004 - s-a nascut GIULIA !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gweno spune:

SA iti traiasca fetita si sa va bucurati de ea,ca este tare frumusica.Si de ce nu ..poate pe curind un fratior.Am o prietena tot cu chist si extirparea unui ovar a facut doi copii superbi.Sa aiba noroc caci fara el...MUUUULT NOROC si de la noi baietii.

LORY mamica lui ERIC SI FILIP -20 August 2004 http://community.webshots.com/user/gweno110

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Frumoooooaaaaaaaaasa poveste! Si emotionantaaa:-)))
Sa va traiasca galusca cea frumoasa si sa aveti numai bucurii

"Īn afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

O fetitza frumoasa cu o poveste la fel de frumoasa!

Multa sanatate mamica a Giuliei si sa te ajute Dumnezeu sa ii faci si un fratior printzesei tale.

Pupici multi si o viata lipsita de griji Giuliei!

Luminita si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">DAVID - 11.03.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

"Il y a des fleurs partout, pour qui veut bien les voir" (Henri Matise)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Multumim pentru frumoasa si emotionanta poveste a nasterii celei mai frumoase fetite ! Sa va traiasca si sa va incante mereu !

Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii !

Paul are nevoie de noi:
http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm

Sarbatori fericite !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

Felicitari mamagiuliei... sa-ti traiasca fetita, mai ales dupa ai trecut prin atatea si sa va aduca numai bucurii. Povestea ta m-a convins si am sa scriu si eu nasterea Nathaliei... SANATATE ca e mai buna decat toate!
din partea noastra!

Andreea, Doru si Nathalie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

De fiecare data cand citesc povesti ale nasterilor, plang de mama focului ... Chiar acum am citit ce-a a Aninei si Andreei, celelalte le-am plans zilele trecute ... Sotul ma intreaba de fiecare data daca ma doare ceva ... el nu poate intelege de ce ma misca atat de tare sa citesc despre nasteri ... ca doar eu am promis solemn ca nu voi mai naste never-ever ... Adevarul e ca mi s-a facut (deja) dor de perioada sarcinii si de momentul in care am cunoscut-o pe Giulia ... poate revin cu o poveste despre nasterea surorii Giuliei, Petra . Mi-ar placea foarte mult, dar pana atunci e cale luuunga ...

Va doresc tuturor multa sanatate, vremuri mai bune sa ne crestem copiii si, chiar daca e devreme, sa va aduca Mos Craciun ceea ce va doriti cel mai mult in lumea asta !!!

Leoaicele Daria & Giulia (16.08.2004.)
"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"
http://community.webshots.com/user/giulia16
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37099

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana25 spune:

Daria a fost tare emotionata povestea nasterii Giuliei. Mi-au dat lacrimile. Sa va bucurati de ea, sa fie sanatoasa. Sper ca viitorul sa va rezerve numai momente frumoase pline de caldura.
Avetzi grija de voi si va doresc inca un bb voinic si sanatos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora racz spune:

Mamagiulia ti-am mai citit o data povestea si mi-a placut foarte mult!Esti o mamica viteaza!Si Giulia ce mare a fost!As vrea ca si bb.meu sa fie la fel;eu inca nu am nascut sunt acasa si sper ca bb.sa mai stea cuminte inca vreo 3sapt.;
Inca o data te admir!


Teodora si bb.35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blaganadia spune:

Te stiu ca esti viteaza, ti-am urat toate cele-cele de cand te-am vazut prima data cu Giulia, dar nu vreau sa pierd ocazia sa-ti spun si aici SA-TI CREASCA MARE, SANATOASA SI DESTEAPTA (ca asa iti place tie). Ai trecut cu brio toate incercarile vietii, toate-toate, si acum te descurci grozav, ai sa vezi ca si in viitor totul va fi ok.
Pupici de la Nadia si Rares ptr. tine si Giuli.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

dario, nu`sh unde eram cind ai scris povestea asta emotionanta, va doresc si io sa va iubiti si sa fiti fericiti alaturi de gogoasa voastra si sa vi se implineasca dorinta aia arzatoare

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput