Vineeee Otilia!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirod spune:

Multumesc inca o data ca va faceti timp sa cititi si ma bucur ca va place!

DORIS cu bb la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Multumim pentru frumoasa poveste, Doris ! Ti-am mai scris ca-mi place tare mult cum povestesti, la "Copilasi din 2002". Doar ca o faci mai rar de cand cu bb la purtator.
Sa va traiasca isteata, viitoare sora mai mare ! Asteptam si urmatoarea poveste !

Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii !

Paul are nevoie de noi:
http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Da' frumos mai stii sa povestesti, m-ai facut sa pling si sa ma gindesc cu drag la gindaceii astia mici care ne aduc numai lacrimi de bucurie in suflet.
Sa-tzi traiasca printzesa mica, sa creasca mare si sanatoasa.

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_nr1 spune:

ai scris super!chiar mi-am imaginat tot ce-ai povestit.esti tare!sa-ti traiasca ingerasul.peste 2 luni am sa am si eu ce povesti,dar nu stiu daca cu atata pasiune ca tine.sper sa fie bine si la mine,cu cat se apropie mai tare momentul mi se face mai frica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

"adica sa fii MAMA", iai, ce frumos ai spus... desigur ca pling, aici, la servici, noroc ca nu e nimeni la mine in birou. ce frumoasa e viata, cu toate ale ei.............................................

mona si lia (24.04.2004)

www.seansimon.com/november2004.htm" target="_blank">poze SUPERproaspete
poze lia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">nasterea liei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditzadennis spune:

ce frumos povestesti tu cuscrela...mey minunea asta e nora mea...si tare-i frumoasa...Doris sa dea dumnezeu sa-l nasti usor si pe cumnatul lui Dennis.Sa fiti sanatosi si fericiti ca vad ca de frumosi aveti grija sa fiti si singuri...va pupic si va iubi...

Mergi la inceput