Pentru cei care accepta viata asa cum este :))

Pentru cei care accepta viata asa cum este :)) | Autor: QuickShare

Link direct la acest mesaj

Aici va rog sa spuneti tot ce aveti pe suflet: chestii personale, intrebari, glume etc AVEM DI TATII ;)) nu ezita e ok !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns QuickShare spune:

AAAAAAAAAA luni am teza le geogra dar who cares ?? :)) pai I care :))) dar totusi daca am teza nu inseamna ca ma lipesg de ea nu ? ci ma pregatesc si apoi profit din plin de viatza :)) cam asa se face :)) am colegi care... profita si invtza cam asa ---> hheheheh sau in alte feluri :))))))))) nu are rost sa vi le spun pt ca toata lumea cunoasteeee !!! ASA E VIATA !! ce poti sa ii faci ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QuickShare spune:

exprimati-va oameni buni :)) aicea AVEM DI TATII :)) evryone is invited !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QuickShare spune:

subiect pt bebici, tatici/mamici si bunici. Ca sa nu suparati un bebic trebuie sa ganditi ca el nu ? :)) fiecare am fost si stim cum ne-au tratat parintii nostrii deci fiecare am fost bebici :) dar mamici/tatici ? :)) urmeaza... gandtiti-va cum e... si intr-un final cu un suflet bun si cald devenim bebici :)) cam ce parere aveti ? e un avantaj ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QuickShare spune:

hehehe copiii aaa :)) dependent de ei ? iti plac ? sau... nu ? pai mie DAAAAAAA :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QuickShare spune:

Am o intrebare pt cei care intra pe acest subiect :). In general parintii au dreptate aprope in orice si am observat lucrul acesta dar vreau sa va intreb eu pe voi cand un copil are dreptate si parinetele cam refuza sa o vada (dreptatea) cum are trebuii sa reactioneze acel copil ? Mie mi s-a intamplat acest lucru dar ce sa fac ?!?!? parintii niciodata nu vor raul copilului dar poate ca se intampla odata (enorm de rar) sau poate chiar odata cand copilul are dreptate cam cum crede-ti ca ar trebuii sa reactioneze ? Depinde si de varsta :))) dar vreau sugestii pt ca sincer odata am patit lucrul acesta si nush cum sa reactionez ;)) Cazul meu este acesta: Venind de la scoala am mancat :) si apoi m-am apucat de teme de pe joi pe vineri (sa va dau fiecare detaliu ca sa puteti sa imi raspundeti concret si corect) si dupa ce am terminat temele am inceput sa ma joc pe calculator. Mama ma verificat la teme si nu ma joc nici 15 min cand ea vine si mi-l stange direct si apoi pleaca ? Oare am suparat-o cu ceva ? Oare sa nu isi fi reamintit ca mi-am facut temele deoarece la mama se mai intampla pt ca e foarte ocupata si strsata dar eu nush dar foarte tare m-am suparat dar ce pot sa fac ? cum sa incep si ce sa ii spun ???? am nevoie de tot sprijinul posibil :)

Mergi la inceput