Ce stiti de dr. Sas - sp.Odobescu Timisoara?

Ce stiti de dr. Sas - sp.Odobescu Timisoara? | Autor: Alexis002

Link direct la acest mesaj

As fi recunoscator daca mi-ati spune ce stiti desprer dr. Sas de la maternitatea Odobescu din Timisoara.

Mergand la cabinetul particular al dansului, sunt multumit, dar mi-e frica sa nu-si schimbe comportamentul la spital, cand sotia va naste.

Si habar n-am ce tarife are, la cat se asteapta la o nastere...


Multumesc mult,Alexis

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

quote:
Initial creeata de Alexis002

As fi recunoscator daca mi-ati spune ce stiti desprer dr. Sas de la maternitatea Odobescu din Timisoara.

Mergand la cabinetul particular al dansului, sunt multumit, dar mi-e frica sa nu-si schimbe comportamentul la spital, cand sotia va naste.

Si habar n-am ce tarife are, la cat se asteapta la o nastere...


Multumesc mult,Alexis



O prietena de-a mea din Lugoj a nascut cu el, el a urmarit-o shi in timpul sarcinii. A nascut cu cezariana ca micutzul avea prezentare pelvina, daca vrei pot s-o intreb cit a dat. Dar dupa cite shtiu pe perioada sarcinii cit a fost la el la cabinet a platit numai consultatziile.

Corinna, Andreas Noel, Alexandru shi Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexis002 spune:

Mersi mult Yasmine pt. raspuns.

Te rog, daca poti, intreab-o pe prietena ta cat a platit.

Nu as vrea sa dau mai putin decat se asteapta medicul, si normal, ca as vrea sa se ocupe cum trebuie si de bebe si de sotia.

Pana acum si noi am platit doar consultatiile si am mai dus (dar nu tot timpul)o cafea sau o sticla de vin. Preturile sunt "fair" la el numai de obicei e multa lume si trebuie sa astepti ca nu e cu programare.

Intotdeauna s-a comportat frumos cu noi, m-a lasat sa si filmez cand i-a facut eco la bebe. Acum vom vedea cum e la nastere. Sincer mi-e frica mai mult de comportamentul personalului feminin (asistente, moasa...etc.) decat de comportamentul medicului.

Mersi mult pentru sfaturi, sunt o gramada de mamici de treaba pe forum. Va doresc tot binele si nastere usoara.

Alexis

P.S.Mai sunt tatici stresati pe forum ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Vara mea a nascut cu el in septembrie. La fel si prietena ei. Din recomandarile lor inteleg ca este un tip foarte atent, sufletist, implicat. (prietena verisoarei chiar a avut complicatii foarte nasoale, daca medicul nu ar fi intervenit pe loc, nu ar fi supravietuit nici ea, nici copilul).
Vara mea i-a dat 200 Euro dupa nastere, insa doctorul i-a spus ca i-a dat prea mult.

gabirus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teoprean spune:

eu am stat vreo 4 saptamani in spitalul Odobescu si sincer iti spun ca numai lucruri bune am auzit despre el, personal nu am fost pacienta lui, dar din discutiile purtate cu paciente de-ale lui nu am surprins nimic rau. Mult noroc!!
Despre tarif eu cand am nascut in mai 2004 se cam cotiza 100E pentru nastere normala si cam 200E pentru cezariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexis002 spune:

Va multumesc pentru raspunsuri. Intr-adevar este un doctor foarte de treaba si sufletist. S-a ocupat foarte bine de sotia mea, care a nascut un baietel frumusel foc. Alex are 6 luni acum si e un bebe de reclama.

Sotia a nascut cu cezariana, am avut noroc ca l-am prins si de garda pe dr. Sas. I-am dat 150E si 50 la anestezist(putin mult la ultimul).

Am fost la dansul la cabinet foarte tarziu dupa nastere, erau 5 luni trecute deja. A fost foarte intelegator, desi ne asteptam sa ne dojeneasca ca am mers asa de tarziu.

Nu ne-a luat nimic pe consultatie.

Eu vi-l recomand din tot sufletul, am fost f. multumit de dansul si eu si sotia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia13 spune:

quote:
Initial creeata de Alexis002

As fi recunoscator daca mi-ati spune ce stiti desprer dr. Sas de la maternitatea Odobescu din Timisoara.

Mergand la cabinetul particular al dansului, sunt multumit, dar mi-e frica sa nu-si schimbe comportamentul la spital, cand sotia va naste.

Si habar n-am ce tarife are, la cat se asteapta la o nastere...


Multumesc mult,Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tolosdelia spune:

eu am nascut in noiembrie 2005 la el prin cezariana am dat 150 dolari ,atata mi-am permis se dadae normal la cez 150 euro si nastere normala 100 euro.D-L DR SAS e ff cumsecade m-a urmarit toata sarcina acelasi comporatment il are si in spital..stai linistit e f cumsecade .
bafta multa si nastere usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

Despre dr.Sas si eu stiu doar lucruri bune.Despre preturi nu stiu nimic dar a fost medicul meu si al mamei mele este in continuare este un om extraordinar.Nastere usoara pt. sotia si bb sanatos

laura27

Mergi la inceput