De ce cezariana???? partea a 2 a!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

loool, pai nu-mi zisesi, mamaruta, ca-s o doamna?!? doamnele o au precum gatul de privighetoare, mey :))

I.&www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi" target="_blank">Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

quote:
Originally posted by iubibubi


Adele, ma belle, ce-mi ceri tu e cam scump, lol.

pe Olo ori a indus-o-n eroare nick-ul meu, ori se referea la tine :))

I.&www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi" target="_blank">Andrei



scump scump da face! of of of numa sa nu ninga sa aterizam si noi cu bine.

pe olo? stai linistita ca se referea la mine ca i-s draga de numa`. (sau iubi-iubi ma adelè bubi-bubi)


Adela-



Sarbatori Fericite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

quote:
Originally posted by iubibubi

loool, pai nu-mi zisesi, mamaruta, ca-s o doamna?!? doamnele o au precum gatul de privighetoare, mey :))

I.&www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi" target="_blank">Andrei




Sarbatori Fericite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

quote:
Originally posted by iubibubi

loool, pai nu-mi zisesi, mamaruta, ca-s o doamna?!? doamnele o au precum gatul de privighetoare, mey :))

I.&www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi" target="_blank">Andrei


Io am zis doar ca cele ce nu au taieturi is mame perfecte si ca tu la trup ejt o duamna:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:


Si tot citesc subiectul asta din iunie 20003 si tot nu m-am hotarat bre : IO CUM NASC???




Costina &Rares din burtica(31 saptamani)

DPN 20 martie
Dr.Puia, Giulesti

_
Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput