Miresele anului 2005 (4)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pufishor spune:

alexuta81 mersik mult de tot...am vorbit la restaurant si le-am zis sa ma puna pe lista si cand o aparea calendarul ortodox pe 2005 vin sa le spun sigur...astia ma omoara pe-aici...unu zice ca se poate, altul ca nu, altul ca nu stie....e de groaza ce mai!!!!

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

Buna fetelor !

Am aranjat in sfarsit cu restaurantul. Am semnat contract si am finalizat.
Nunta mea va fi pe 11 iunie 2005 la Hotel Caro.
Urrrraaaaaaa !!!



toma_lly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

salut miresici

io n-am avansat deloc cu pregatirile, va urmaresc cand pot, tare aglomerata perioada la munca...
ma bucur ca ne tot inmultim!

pupici!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupezica spune:



Un pas inainte: am rezervat biserica, Domnita Balasa, pe 2iulie la ora 5 dupa-amiaza, ma gandeam ca rest sa inceapa la 7.Ma bucur f tare, ne-a placut biserica.

M-am mai linistit pt moment.

Pupici dulci la miresici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Neata miresici! Ceva nou?
Ce harnicuta e Pupezica noastra....ca ai dat avans pt biserica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

bine v-am regasit fetelor!
chiar daca nu am spus nimic de foarteeee multaaaa vreme, v-am urmarit indeaproape si am vazut cum se mareste grupul mireselor 2005...

gata am stabilit data finala 9 IULIE 2005... din motive de restaurant... dar daca mi-a placut restaurantul si conditiile, ce sa-i fac a trebuit sa renuntam la data pe care o doream... dar, nu-i nimic atunci o sa fim in luna de miere

va pupic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

multumesc bibyrox pt ca m-ai trecut in listuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna ziua miresici!

Ce harnicute sunteti

Eu m-am apucat sa revad lista de invitati si am o problmea[bang
- Rudelor apropiate trebuie sa le dau invitatie????

- Avem multi prieteni - cupluri care nu sunt casatoriti - trebuie sa le dau la fiecare in parte, invitatie ????

Pupezica - Cit ai dat avans la biserica Domnita Balasa????




roxygeo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Buna ziua la toata lumea!
In legatura cu invitatiile rudelor...aceeasi dilema aveam si eu; pana la urma cred ca o sa dau invitatii la toata lumea, excluzand, bineinteles parintii, fratii si nasii
Iar cu prietenii...daca sunt cupluri, parerea mea ca le dai o singura invitatie. De exemplu eu si cu prietenul meu am fost anul asta la 3 nunti; pe una dintre invitatii scria numele noastre "Ioana si Laurentiu", pe alta scria "Viitoarea familie Manolea" (asta sincer mi-a placut cel mai mult), iar pe cea de-a treia scria "Familia Manolea" (asta...nu a fost chiar potrivita...)



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cdx spune:

Salut

Aveti cumva un model de contract pt. restaurant?

Multzam.

Mergi la inceput