Miresele anului 2005 (4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Ce fac cele mai harnicutze miresici?
Noi maine vrem sa mergem la biserica, sa "ne programam", si sa dam si un avans, ceva...
Ii spuneam ieri unei prietene ca sambata o sa ma duc sa dau un avans la biserica si ea imi zice: "cum?!? Si la biserica trebuie sa dai bani?!?"
Si inca ce bani se dau pe la biserici...



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jack spune:

Jack, in loc de bun venit, ai avertisment pentru jigniri aduse unui alt membru al forumului (cf. www.desprecopii.com/forum/rules.asp#rulesid18" target="_blank">pct. 5 din Regulamentul DC)!
Corina V, folosirea a mai multor nick-uri nu este permisa pe DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory04 spune:

draga JACK ia sa-mi spui tu mie cam la ce crezi ca s-a referit BIBYROX?
CE STII TU DESPRE BARBATII MOLDOVENI SI EU NU STIU?

CRED CA NU TREBUIE SA STRICAM PRIETENIILE LEGATE PE ACEST FORUM DATORITA UNOR RAUTATI.

CRED SI SPER CA VIATA PENTRU TINE NU SE REZUMA NUMAI LA BANI

SI HAI SA-TI MAI SPUN CEVA ...O TANARA FATA ISI DORESTE CA IN ZIUA NUNTII EI SA FIE CEA MAI FRUMOASA SI CEA MAI COCHETA ASA CA NU O CONDAMNA PENTRU ASTA PE BIBYROX

CU SPERANTA CA NU V-AM SUPARAT PREA TARE
VA PUP DULCE PE TOTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Lory draga mea... las-o pe Corina v (Jack) in pace! Daca ea asa se simte bine...

Pupici dragele mele

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Bravo Cata! Scurt si la obiect.
Mi se pare atat de copilaresc sa recurgi la asemenea tertipuri doar pentru a jigni pe cineva.
Si asta tocmai cand am intrat in postul Craciunului iar cuvantul de ordine ar tebui sa fie TOLERANTA!



quote:
Originally posted by jack

Jack, in loc de bun venit, ai avertisment pentru jigniri aduse unui alt membru al forumului (cf. www.desprecopii.com/forum/rules.asp#rulesid18" target="_blank">pct. 5 din Regulamentul DC)!
Corina V, folosirea a mai multor nick-uri nu este permisa pe DC!



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

Buna fetelor !
Eu sunt intr-o dilema....
N-am nasi...
Ce ma fac ?




toma_lly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory04 spune:

MIRESICILE MELE DRAGI HAIDETI SA MAI INVESELIM PUTIN ATMOSFERA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Dumnezeule!!! La ce s-a ajuns... Chiar ma miram... ce cauta un barbat pe Miresele 2005?

Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory04 spune:

TREABA ASTA CU NASII E CAM DELICATA
PAREREA MEA ESTE CA TREBUIE MAI INTAI SA MERGI LA NASII DE BOTEZ AI VIITORULUI TAU SOT DRAGA TOMA ILY
AM INTELES CA TREBUIESC INTREBATI SI EI DACA VOR SA VA NASEASCA
IN CAZ CONTRAR ALEGE PE CINEVA DRAG SUFLETULUI TAU CARUIA I-AR FACE PLACERE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Noi am intrebat direct pe cine ne doream noi nasi , prieteni din "gasca" de aprox.aceeasi varsta cu noi. Nu ne-a interesat de nasii lui , de nasii mei. Drept sa iti spun nici nu m-am gandit la acest lucru, si sincer nici nu as fi vrut sa ne cunune nasii lui sau ai mei de botez caci sunt in varsta.
Eu zic sa intrebi printe prieteni sau cunostinte, sigur cineva va vrea sa va cunune caci este atat de bine si de frumos acest lucru.
La anul eu voi cununa doua perechi (unora le-am botezat fetita si la anul se casatoresc si tot noi ii vom cununa, iar ceilalti ne-au propus in ziua in care noi ne-am casatorit si am fost de acord). Nu le-am cautat eu ci asa a fost sa fie, si nu mi-a venit sa zic nu sau sa renunt atata vreme cat inca ma descurc si sper sa fac fata cheltuielilor (strang din timp si sigur ma voi descurca)

Pupici

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput