Laparoscopia/aderente

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dedi spune:


Vad ca te-ai miscat repede.
Ma bucur pentru tine ca rezultatele sunt bune. Iti urez succes, si sa auzim de bine!!!

Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Adela, nu m-am miscat chiar repede, pentu ca din 2001 si pana acum, cum patologic eram bine, nu mi-am pus problema ca aderentele pot reapare. Si asa, am ajuns din nou la operatie. Deci vezi, au trecut 3 ani si poate ... mai am de asteptat. Urmeaza monitorizarile, inseminarea (sau poate insemninarile) si uite asa trece vremea...
Succes si tie, Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shylili spune:

bety trebuie sa reusesti! analizele tale sunt bune, sotul la fel, nu ai motive sa iti fie teama...tu o sa fii exemplul nostru cu bebele la purtator:)
o sa ai un Craciun minunat si o sa-ti astepti sotul acasa cu cea mai frumoassa surpriza!
pana atunci iti doresc recuperare rapida
o sa fim alaturi de tine



lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Si eu sunt alaturi de voi! Cand am vazut lista de la aspirante cat e de lunga (eu nu mai intrasem de mult pe forum), mi-am dat seama cata nevoie avem una de alta!
Succes si va pup pe toate!
Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CAMEEA spune:

Draga Bety
Iti doresc din tot sufletul sa reusesti cat ami repede si sa ne dai vesti bune.
Sa inteleg ca din 2001 dupa prima opeatie ai incercat sa ramai insarciata pe cale naturala, si nu s-a putut pentru ca intre timp au reaparut aderentele.
Dar acum de ce nu incerci pe cale naturala si trebuie sa faci inseminarii, tinand cont ca analizele ti-au iest bine si hormonal estu ok, iar operatia a mers bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Cameea - sotul meu are o meserie din cauza careia sta doar cateva luni pe an acasa, in rest pleaca peste mari si tari. Asa ca acum incerc inseminari, pana vine acasa. La noi timpul este ffff scump.
Te pup

Mergi la inceput