Cum l-ati cunoscut pe marele "el" ?

Cum l-ati cunoscut pe marele "el" ? | Autor: szivarvany

Link direct la acest mesaj

Sunt curioasa sa aflu cum vi-ati cunoscut actualul sot, prieten, iubit, amant, adica pe marele "el", in ce imprejurimi si cum v-ati indragostit de el ???



Leoaicele Daria & Giulia (16.08.2004.)
"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"
http://community.webshots.com/user/giulia16

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

O sa radeti daca o sa va spun ca eu l-am cunoscut pe Cristi pe Mirc, jucand trivia? Sper ca nu. Asa ne-am cunoscut. Ne intreceam care sa raspunda mai repede si mai bine la intrebarile de pe trivia si asa am intrat in vorba. La inceput ne-am luat la harta, el ca sunt infumurata ca am impresia ca le stiu pe toate (i-o cam luam inainte la raspunsuri ), eu ca e rau, ca agata fete pe net, etc. Pana la urma m-a convins sa ne intalnim si dupa aceea a inceput sa ma invite ba la film, ba in parc, ba la pizza...Nu stiu exact cand m-am indragostit, cred ca in momentul in care m-a luat prima oara de mana si tremura de emotie:)))

I wish I were an angel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Atunci vor rade si de mine, Anangel, ca si noi ne-am cunoscut prin intermediul internetului, adica dadeam ture la acelasi net-caffe`

Leoaicele Daria & Giulia (16.08.2004.)
"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"
http://community.webshots.com/user/giulia16

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smillaraaq spune:

Pe Yahoo Messenger

Da' eram si colegi de servici, asa ca relatia a trecut destul de repede la "face to face".

www.terrapininc.com/Dental/Smile%20Crocodile.jpg" target="_blank">Smilla crocodila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

wow! asta da! eu nu ma mai bag, ca e prea banal - am fost in aceeasi clasa in liceu, se pune? sau e numai cu interneala pe-aici?

www.balantzedc.go.ro" target="_blank">Balantze DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Noi ne-am cunoscut prin intermediul primului meu prieten.
Acesta a plecat in armata, eu am rupt relatia cu el (abia asteptam). Cand s-a liberat a venit cu speranta sa reluam relatia, dar a facut marea greseala de a imi prezenta un coleg de armata care se dovedise a fi si vecin de cartier cu noi. Mare greseala, pentru ca m-am indragostit de el si nici acum nu mi-a trecut. Am fost prieteni din 1989 pana in 1995 cand ne-am casatorit si sper sa o tinem asa o eternitate.

Alexandra

Cristina, sper o viitoare mamica de ghemotoc mic-mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

Ne-am cunoscut la facultate...am fost colegi de grupa.

"Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede." - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Si eu tot datorita tehnologiei...Netul sa traiasca...noi ne-am cunoscut pe un site care se cheama "Cauta-ma", un site de intalniri, prietenie, corespondenta; eram singura de relativ putin timp, ma despartisem de fostul prieten, eu am postat, el mi-a scris, ne-am intalnit si din seara respectiva nu a mai trecut o zi fara sa ne vedem, iar dupa 3 luni ne-am casatorit! Ne-a potrivit Dumnezeu bine!Acum suntem tare-tare fericiti ca o avem pe Sofia...

Mada si Sofia Maria, 3 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Intr-o excursie de 1 MAI

Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miau-miau spune:

cred ca intr-o vineri pe 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Pe chat

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-
Halloween


Mergi la inceput