mamici de iulie-august 2005

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

Sehe,felicitari!Sa ai o sarcina usoara si un pui sanatos si cuminte.
Si eu sunt o mamica de iulie....dar 2003.
pupici

maria, de Paula (1 an) si Miruna (13 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulicamica spune:

Cred ca o sa fim colege de "suferinta"............si eu sper sa devin o mamica de iulie-august 2005. UM 24 septembrie, dpn 2 iulie 2005.

Ceva simptome? Eu am deja greturi matinale dar relativ usoare momentan. In rest nimic....programare la medic pe 19.11.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geaninaelena spune:

buna!

ma primiti si pe mine???
UM 03.10 am facut testul si a iesit pozitiv.
Vineri mergem la doctor sa vedem puiutul...nu mai pot de nerabdare...

va pup...si sa ne dea D-zeu sanatate la toate!!!

Gia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

dragi mamici,
sunt o mamica de iulie 2004 si mi s-a umplut sufletul de bucurie cind am vazut deschis acest capitol!
va doresc sarcini usoare si fara probleme si copii sanatosi si fericiti!
va asteptam cu intrebari si nelamuriri....si va pupam pe toate!
Roxi si Patrick (29.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadi spune:

SheherezadaFELICITARI!!!
M-am gandit ca nu te mai gasesc la aspirante ci la mamici.
Sa fii fericita si sa ai un bb sanatos.
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

FELICITARI mamicilor de iulie-august 2005 !

si eu imi aduc aminte cu bucurie de primele mesaje pe care le-am trimis anul trecut in noiembrie dupa ce testul a iesit pozitiv, imi amintesc si emotia de atunci, a trecut timpul atat de repede ...acum avem o printesa dulce si scumpa, care ne-a schimbat viata si ne face tot mai fericiti!
va doresc sarcini usoare, sanatate multa, multa, nasteri usoare si cei mai frumosi bebei din lume!

pupici

P.S. daca vreodata aveti intrebari legate de sarcina pe noi ne gasiti la clubul scutecelor "bebelusi de iulie-august 2004 "

Nicole & Andreea Alexandra (fomista)

http://community.webshots.com/user/niar1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

am citit mamici de iulie -august, am vazut ca ultimul msg e semnat de rain, fata faina de altfel si colega de "burta" si am zis ca aici e de mine...am uitat ca am promovat la categoria bebelusi de iulie -august.
Asa ca folosesc si eu prilejul sa va zic Felicitari , Sarcina usoara si va asteptam pe toate cu bine la Bebelusi.

Si ca sa ma laud...ne-am mutat de la mamici la bebelusi la cap 100 fix...eram o gramada si scriam la greu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Ma primiti si pe mine.... Am faut fertilizare pe 25 oct si ieri mi s-a confirmat sarcina prin testul de sange. Peste doua saptamni vom vedea la eco si cati s-au prins.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Felicitari mamicutelor de iulie-august 2005! Mariuta mea e nascuta pe 2 iulie 2003 si am si un bb mic in burtica.

Am vazut ultimul mesaj si am intrat special sa te felicit, Monica. O sarcina usoara si un bb/doi bb (sau cati vrei tu ) sanatos/i!

Va pupam
Cornelia (13 sapt.) si Mariuta (02 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geaninaelena spune:


fetelor...ce se intampla ???? de ce atata liniste??

Gia

Mergi la inceput