Ai uitat ca sunt PLOIESTEANCA, revolutionara? (2)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nexus spune:

geliza, asa este am fost colega de liceu cu Viciu Cristina. Ce dor imi e de ea. Cu cine ai mai fost in facultate din ind. 1?
Merci mult de urare. Si tie sa-ti traiasca Mara.

Mihaela & Arthuras Ingeras (02.09.2004)
poze Arthur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Bun (re)gasit ploiesteni! Eu tocmai m-am intors ieri din oraselul nostru drag si am constatat ca de cinci ani de cand traiesc in Bucuresti,Ploiestiul "mi-a ramas mic" ! Dar are un "parfum" anume care ma umple de emotie de fiecare data...Batranul meu liceu e tot pe bulevardul cu castani,acum "ruginiti" de toamna ...e superb! dar cu fostii colegi ma intalnesc in...Bucuresti! Si orasul e schimbat de fiecare data cand trec pe acolo...

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mammy2706 spune:

E un frig in Ploiesti, brrrr!!!
Dar cred ca peste tot e asa.

Bun regasit geliza, pacat ca nu o sa ne mai vedem la cursuri daca renunti...din cate am vazut o sa raman cam singurica
nexus mersic de aprecieri pt ex-motz-atul meu. La voi care a fost al treilea obiect?
laura, pe unde stau ai tai?

Cristina, mamica lui Andrei

Andrei<1an ,>1an
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nexus spune:

Salutare ploiesteni!

mammy2706 pai daca a luat pieptanul trebuia sa ia si oglinda nu ? Ce cursuri faceti?

Mishulina, "mic" o fi Ploiestiul, dar si mai linistit. Am stat 5 ani in Buc, in caminul din Leu si era o nebunie acolo la orele de varf: studenti, femeile de al Apaca, oameni de tranzitau zona...

Toate bune sa se adune!




Mihaela & Arthuras Ingeras (02.09.2004)
poze Arthur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mammy2706 spune:

nexus ai fost la electronica mey? Eu am stat in Regie dar aveam cunostinte si in Leu. Fac niste cursuri de engleza la Lexis; era si geliza cu cateva prietene dar se pare ca au renuntat.

Cristina, mamica lui Andrei

Andrei<1an ,>1an
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nexus spune:

Da mammy2706 in '96 am terminat. Tu? Poate descoperim cunostinte comune. Am avut si eu colegi de stateau in Regie.

Mihaela & Arthuras Ingeras (02.09.2004)
poze Arthur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mammy2706 spune:

nici-o sansa....
am terminat in '99.

Cristina, mamica lui Andrei

Andrei<1an ,>1an
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Si eu sunt ploiesteanca ,am terminat in '90 Liceul Industrial nr 5 ,de constructii ,acum e Toma Socolescu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Am uitat sa spun,stau in sud ,langa spitalul Schuler ,spun stau fiindca casa parinteasca e locuita de sora mea si merg cam o data pe luna acolo si de sarbatori .De asemenea clasele 1-8 le-am facut la actualul Liceu de Arta .
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Stinu - Iustina, cand ai terminat clasa a 8-a?

Medeea

Mergi la inceput