Ai uitat ca sunt PLOIESTEANCA, revolutionara? (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yael spune:

din nou....

Gabi (gabriela92), am vazut ca o stii pe Oana Stambolgiu.... Si eu (suntem de-o seama) si am fost ceva timp prietene (pot spune, eventual ne-am cunoscut, am petrecut mult timp impreuna)... La fel si cu Mikki (sora ei, cu ea m-am inteles bine....) am petrecut mult timp cu ea... Ma rog... Insa de cand Oana s-a casatorit cu Mihai (prin '98 parca), nu mai stiu nimic de ea, la fel si de Mikki...
Tu mai esti in legatura cu ele!? Eu sunt Izzy si stateam pe Republicii.. Nu stiu daca ma cunosti...

M-ar bucura nespus sa stiu ceva de ele, eventul sa intru in legatura cu ele... Merci!

Cu drag,
Isabella (15 sapt.) &Yael (11 LUNI)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela92 spune:

Izzy, numele tau parca imi spune ceva, dar nu il pot asocia unei persoane, din pacate...
Oana a fost casatorita cu Mihai, a divortat, dar are un baietel de vreo 6 ani. De sora-sa nu stiu nimic.
Eu nu am in nici un fel de contact cu ele, si asta de mult timp. Informatiile de mai sus le-am auzit intamplator de la o alta fosta vecina, si sunt cam vechi. Asta daca sunt adevarate...
Salutari si numai bine ( mai ales cu sarcina, dar nu numai)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

prin ploiesti, pe cameliei pe langa alimantara aia statea si colegul meu de banca din liceu...
ovidiu mihalcea se numeste, cred ca a invatat la 25...
sau mai aveam un coleg care tot prin zona locuia, toma valentin...
stie cineva ceva de asta ultimul?...

if you're grabbed by the balls you heart and soul will follow sooner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Fetele care stati in Ploiesti;ma puteti ajuta sa regasesc o veche prietena?Ultima data cand ne-am intalnit,acum vreo 2-3 ani,locuia pe STR.RASNOVENILOR.O cheama Pisau Dana si are in jur de 30 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRUSHKA spune:

Ploiesteni si ploiestence, va salut! Spuneti-mi si mie cum arata orasul de Sarbatori? Ce mai e nou, ce s-a mai schimbat?

Si La multi ani!

I have found the enemy:it's us!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brux spune:

Cine ce mai ziceti ?

a3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @lbin@ spune:

va salut ploieştenilor şi ma bucur ca v-am gasit ..eu sınt nascuta ın 70 din generatia mea nu cred ca e nimeni ..ovidiu mihalcea daca este cel care locuia ın 31 pe cameliei ıl cunosc sau mai bine zis ıl ştiu din copilarie eu am fost colega ın generala(25) cu venera este sora lui mai mare :) şi era cea mai buna prietena a mea offf ce dor mi sa facut de copilarie ..şi eu am locuit ın 31 pına prin clasa a 4 a pe urma ne-am mutat ın 45 blocul ala turn cu mozaic mov sau albastru (ca am cam uitat ce culoare avea)de lınga piata nord :) ploieştiul s-a schimbat mult ın ultimul timp ın parcul de la nord vizavi de restaurantul nord acum se afla mc donald ın rest parcul este neschimbat ... magazine noi banci noi ...n-am ştiut ca au darımat ghetoul ın vara asta am de gınd sa vizitez ploieştiul de la cap la coada :) aa şi eu am ınvatat ın gherea prima treapta ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @lbin@ spune:

ımi cer scuze subiectul era altul :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @lbin@ spune:

brux sigur ne cunoşteam ın copilarie ...nu pot sa uit cınd ningea şi ne adunam o gramada de copii cu saniutele şi ne dadeam pe derdeluş :) (ma refer la locul ala viran unde pusesera o ınvırtitoare un leagan şi un topogan ) vara ne jucam fotbal ,leapşa sau o gramada de jocuri fete şi baieti mici şi mari ...e mica lumea nu :)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brux spune:

Da, era bun derdelusul ala.
Culmea ca ma trecut trecut de o suta de ori pe lânga derdelus si nu reusesc sa-mi aduc aminte acum.
Blocul 45 e chiar ala din piata ?
Cred ca il cunosc pe unul Mike care statea pe acolo.

a3

Mergi la inceput