Ai uitat ca sunt PLOIESTEANCA, revolutionara? (2)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanuele4u spune:

Mirela, m-am uitat la poze...din pacate nu imi pareti cunoscuti... plus ca voi sunteti mult mai tineri decat noi. Pe sotul meu il cheama Sorin. O sa ii arat si lui pozele, poate mie mi-ati "scapat" din vedere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanuele4u spune:

Andreea sarcina usoara si bebe sanatos...stii daca e fetita sau baiat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

salut fetele, ma alatur si eu voua ...eu is ploiesteanca ...ma bucur ca suntem ceva populatie aici...

19 august 2006!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romaria spune:

La ce clasa ai fost Andreea in LMV??? Eu am fost la J.


Poze 3 luni, Rihanna
Poze 4 luni, 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:

Salutare, fetele din Ploiesti!

Eu nu sunt din Ploiesti, insa am o maaaare rugaminte/intrebare pentru voi. M-as bucura mult sa ma puteti ajuta.

Pe la mijlocul lunii Septembrie voi veni (ca traducator) cu un grup de turisti bulgari, pentru o saptamana in Romania. Insa, pana atunci, tot eu trebuie sa ma ocup si rezervarea locurilor de cazare.

De data aceasta, e un grup de 45 de persoane, oameni in varsta, care nu au cine stie ce pretentii la confort; vor sa viziteze cat mai mult, si sa stea cat mai putin in camera de hotel. Astfel ca, trebuie sa caut preturi minime pentru cazare. Imi puteti spune, va rog, cateva adrese/nr de telef. ale unor hoteluri de 1* sau 2*???
In principiu, sunt dispusi sa plateasca aproximativ 15 euro/noapte/persoana. Ma gandesc ca la 3*** nu avem ce cauta la pretul asta, de aceea iau in discutie doar 2** si 1*.
Oricum, e vorba doar de o noapte in Ploiesti, pentru ca suntem doar...in trecere.

Ma puteti ajuta cu vre-o informatie?
Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

romaria, eu am fost la K
emanuele4u, mercic de urari. E baietel, ca doar are carucior albastru, si ne apropiem usor, usor de nastere (la inceputul lui septembrie)

Andreea 29+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Pentru ca la subiectul de fata posteaza si fete care nu mai locuiesc in Ploiesti, va invit pe toate la piticii de Ploiesti:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=99973.
Pup fetele de la pitici pe care le vad pe aici.

Medeea, mamica de bebe Tea - 17 iulie 2006

Mergi la inceput