Copii nascuti in 1999!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Mai, mai, mai, ce de petreceri! Copii mari, 6 ani, va dati seama???

La noi e liniste si pace, Andrei&Victor numara zilele ramase pana plecam la mare, adica pe 18 iunie. Suntem cu totii fericiti la gandul ca vom petrece 2 saptamani pe Coasta de Azur, fara grijile de zi cu zi, ca o sa ne plimbam prin toate partile minunate de acolo, etc, etc...





Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Aloooo........... E cineva p-aici?


Andrei a fost azi in excursie si a plecat suparat ca nu am putut si eu sa vin cu el... Dragul de el, abia-l astept, sper ca s-a simtit bine. In ultimul timp, il cam cearta la gradinita ca nu sta locului si a devenit cam stresat. O fi vina lui, o fi si vina educatoarelor, nu mai stiu.

Am observat insa ceva un pic cam ciudat: la gradi' le impune sa mearga la toaleta doar in pauze, asa ca Andrei, in fiecare dimineata se duce de vreo 2 ori la toaleta, sa fie sigur ca nu o sa mai aiba nevoie la gradi si ca n-o sa-l certe cineva ca deranjeaza clasa!!! Aproape in fiecare dimineata, cand sa iesim pe usa il apuca sa se mai duca o data. De cele mai multe ori nu "produce" nimic, caci nu mai are cum, dar... de ce o fi asa stresat?

Cum vi se pare?

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Si daca tot am ajuns la 10 pagini, va propun sa continuam la:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50832 !



Nora

Mergi la inceput