Am si eu minunea mea!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudiachirila spune:

Sa va traiasca minunea si sa va bucurati de ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Luminita, sa-ti traiasca David! "Ai si tu minunea ta!".Sa fie sanatos, si sa va aduca multe bucurii, si de ce nu poate ii facetzi si o surioara!
Povestea ta m-a emotionat f. mult.Fericire multa!!!!


Catalina,
mamica lui ROBERT si CATALIN
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codritu spune:

Asa s-a intamplat si si noi. Trebuia sa se nasca in 14 aprilie si mi s-a rupt apa in 8 martie si am nascut pe 9 martie noaptea la 11. Si eu am vrut cezariana, dar nu a vrut doctorita m-a lasat pana in ultima clipa. Vai cum am retrait si eu clipele alea, atunci totul parea ca in vis, mi se parea ca nu e adevarat.
Sa va traiasca minunatia de copil, sa fie sanatos si sa aiba mult,mult noroc in viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Va multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase!

Sa va dea Dumnezeu multa sanatate voua si copiilor vostri, si sa traim sa ajungem sa ne bucuram de nepotei impreuna cu puii nostri

Luminita si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">DAVID - 11.03.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

"Il y a des fleurs partout, pour qui veut bien les voir" (Henri Matise)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gulshan spune:

ciao, sa va traiasca bebe david,sanatate multa si sa fiti cu totii fericiti-inshallah-
si poate va ganditi sa va mai bucurati inca o data de aceasta minune ,si sa-i faceti pereche lui david,ca stiti ca nu-i frumos sa treci singur prin peripetiile vietii.ei ,ce ziceti?
oricum pupici lui bebe nazdravan,si cu ocazia asta am recapitulat iar cele 2 nasteri ale mele.





Mergi la inceput