Dr. Nayel CFR2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Adema, ok, o sa vorbim pe PM si ne dam nr de telefon.


pupici

Crinuta si bb din burtica 33+ saptamani

Dr. Nayel, CFR2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Amik, imi poti da adresa exacta de la cabinet? Oricum o sa o sun pe asistenta, dar altceva e sa o am deja.



Crinuta si bb din burtica 36+ saptamani

Dr. Nayel, CFR2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

nu o mai am...imi pare rau!pupici....

Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

http://community.webshots.com/user/alexandracojocaru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Nu face nimic, am fost deja. E foarte frumos.

Crinuta si bb din burtica 36+ saptamani

Dr. Nayel, CFR2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

fetelor, ma alatur si eu voua in laudele catre dr nayel - eu am nascut cu el pe 15 septembrie, o fetita sanatoasa si frumoasa. pentru intrebari va stau la dispozitie pe pm.
pupici,

marcela si alexandra lia
http://community.webshots.com/user/vrabiuta9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissi spune:

si pe mine ma intereseaza tot, tot despre nayel... este doctorul care mi urmareste sarcina (14 saptamini) si m ar interesa si cam ce tarife are , la nastere , adika!...
mi se pare super ok ca doctor....
aveti idee daca e deschis la ideea cu cezariana fara motiv medical???


crissi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Vrabiuta, oricum aveam de gand sa iti trimit PM, insa ma gandeam sa nu fi prea ocupata cu fetita.
Hai ca iti scriu zilele astea.


Crissi, in ceea ce priveste nasterea eu l-am intrebat cum ar fi mai bine sa nasc, si mi-a recomandat clar natural, insa mi se pare deschis la discutii. CEl mai bine il intrebi direct, insa nu de pe acum, e prea devreme.
Eu abia de la 30 de sapt am deschis subiectul iar ieri am stabilit clar. Eu o sa prefer natural cu epidurala, sper sa fie o alegere buna.

Despre spital am numai cuvinte de lauda. Eu de obicei merg acolo.




Crinuta si bb din burtica 36+ saptamani

Dr. Nayel, CFR2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissi spune:

oho, mai am de asteptat ca sa deschid subiectu' cu cezariana , sa va spun drept fetelor si io as vrea sa nasc natural , dar cu epidurala dar , am momente cind ma ia frika aia mare si.. ma mai gindesc si la cezariana... nu sint o curajoasa, recunosc.. si mai e si prima sarcina...
ceva de tarife nu mi spunetzi?? io dau 500.000 la control cu echo... si inca nu stiu nimik de tarifele de la nastere... n am auzit de la nimeni cit ia, cere? asteapta sa i se dea?? nu cred ca cere ca pare finutz la aspectu' asta..

crissi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana 1000 spune:

Buna Fetele si eu am nascut tot cu Nayel 30 August 2004 o fetita maricica 3.900 Kg., am nascut normal fara epidurala din cauza uterului dicorn pe care l-am avut ,si nu era recomandata epidurala deci va dati seama ce m-am chinuit dar Medicul , Moasele au fost super de treaba , eu am probleme in general cu femeile scarboase dar aici nu am intalnit pe nimeni, daca sar da note cred ca pt, Dr. Nayel asi da 10 +++++ SUPER MEDIC ...... pt. mai multe va astept pe PM

Georgiana si Bianca (30 Aug.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissi spune:

ieri am fost la control, la echo, era full, cred ca era prima zi dupa ce venise in tzara , si chiar era coada...
a reiesit in urma echografiei ca sint gravidutza in 15 sapt. si ca inima ii bate bebeului cu 160 batai/minut, iar dr. Nayel a zis ca arata f. bine... mi a dat materna dar nu cred c -o sa iau ca am auzit ca ingrasha rau de tot ..., ce sa va zic, era asha de ocupat, intre doua echografii mai asista la o nastere... s-au nascut 2 copii cit am stat acolo..ma luase o frica, ceva de speriat..imi venea sa o iau la sanatoasa..
Crissi, DPN: 10 iunie 2005

crissi

Mergi la inceput