gradi 178 din Rahova stie cineva ceva???

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns franqois spune:

Cred ca m-am inselat atunci, gradi de pe Calea Ferentari este 205, nu 248.
CristinaT ce gradi este pe Iancu Jianu cu curte? Este de stat sau particulara? Sa ma fi inselat eu, sa nu fie cea de care stiu 178?
Oana la ce gradi este, ca spui ca esti incantata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

scrie-mi!

5 ani -14 februarie 2005
http://www.babiesonline.com/babies/o/oana/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha spune:

Dupa cum vezi Cristina, noi suntem destul de bogate in explicatii si dam informatii cat putem de multe.

La raspunsul tau " O gradinita de pe strada Plevnei", sincera sa fiu nu prea mai am chef sa te intreb: "Si care gradinita de pe str. Plevnei, daca nu sunt indiscreta?"

Eu cred ca suntem aici ca sa ne ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

???? nu stiu ce sa zic.... altceva decat ca sunt isteata ca procedez asa... data trecuta cand am dat mai multe amanunte despre gradinita am luat-o peste bot... poate ca nu este cazul aici... si poate ca si voi sunteti altfel, dar avand in vedere ca subiectul se refera la gradi din Rahova... raspunsul meu a fost complet.
Nu vreau sa ma justific de ce am dus copilul acolo si nici nu ma intereseaza care ar fi motivele pentru care tu ti-ai duce sau nu copilul acolo! Daca vrei mai multe amanunte vorbim privat.

5 ani -14 februarie 2005
http://www.babiesonline.com/babies/o/oana/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha spune:

Ok, Cristina, nu esti obligata sa spui nimic din ceea ce nu vrei sa spui.
Numai ca nu stiam de ce nu poti spune unde, si nici sa citesc printre randuri nu puteam.
Nu sunt genul care sa-mi cashune pe cineva, dar parea ceva ciudat ca participi la o discutie fara sa vrei sa dai detali.Imi cer scuze daca te-am suparat cu ceva...

O zi buna va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Ok ma bucur ca esti o persoana intelegatoare, eu sunt un pic cam prea fricoasa... ai o fetita frumoasa sa-ti traiasca!

5 ani -14 februarie 2005
http://www.babiesonline.com/babies/o/oana/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns franqois spune:

Mai fetelor imi da cineva si mie, totusi, o relatie despre gradi 178??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu26 spune:

O sa-ti spun cate ceva despre aceasta gradinita. Este una dintre cele 3 gradinite modernizate anul trecut de Vanghelie, acestea fiind cele mai moderne din tara. Au in dotare aparatura ultramoderna de fitness, computere superperformante (ai sa razi, dar de fapt nu au computere ci laptopuri!!!), au in fiecare clasa computer si retroproiector sa vada desene animate, etc. Din punct de vedere tehnic este bine dotata, iar cadrele isi dau interesul. Am vazut anultrecut, cu prilejul aniversarii gradinitei respective, un program de dansuri moderne si populare cu copii de am ramas masca. Intreaga zona este superaglomerata cu copii, nu numai aceas gradinita, din pacate. Totusi, fiind una din cele 3 modernizate iti dai seama cam cat de greu prinzi un loc si cam cat de mare este cererea acolo. Cat despre gradinita 205, aceea de pe Ferentari, este tot o gradinita buna si am inteles ca in vara care urmeaza ar trebui sa fie si ea modernizata. Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns franqois spune:

Multumesc mult Radu. Stii care sunt celelalte 2 gradinite modernizate de Vanghelie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu26 spune:

Una este gradinita nr 54, undeva pe Calea Ferentari iar cealalta este gradinita 268, pe Ion Creanga, undeva pe langa Posta Puisor (adica pe langa Mariott).

Mergi la inceput